• Свеж
14к Бело Злато 7х Овален Прстен За Проверка На Аметист

14к Бело Злато 7х Овален Прстен За Проверка На Аметист

DEN 8191.84

Од стока
Во магацинот

Материјал : Примарна - Чистота : 14кстоун Тип 1 : Аметистоун Боја 1 : Виолетова Количина 1 : 1платинг : Родиумстон Тежина 1 : 0,750 цтматеријал : Примарен : Златен Камен Форма 1 : Овалстоун Големина 1 : 7,00 х 5,00 Ммстоун Третман 1 : Греење Тежина У/М : Гмпроизвод Тип : Накит Тип На Накит : Прстени Продадени по Единица : Секој материјал : примарна Боја : Тип На Белење : Сечење На Скапоцен Камен 1 : Метод на создавање Шаховски камен 1 : природен камен на раѓање месец 1 : (02) Февруари Квалитет На Камен 1 : White 14к бело Злато 7х5мм овален прстен за проверка на аметист.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Скпблутн Прстени За Жени Девојки Титаниум Челик Правоаголен Синџир Шупливи Нерѓосувачки Свадба Дипломирање Спомен Прстен Подароци

Нашата цел на услугата е да ги направиме клиентите задоволни, вие во процесот на купување или користење

DEN 239.84

Пад заштеди до 50% попуст Ѓердан Ауџеа Обетки Прстен Нараквица Жени Свадба Партија Кристал Ѓердан Нараквица Обетки Постави Подароци

Добредојдовте во нашата продавница Наша цел е да ви служиме со прекрасна стока и да се надеваме дека ќе �

DEN 3.33