• Свеж
Аохасли Градници За Жени Дозвола Дами Се Водат Плус Големина Спортски Градник Долна Жица Јога Шупливи Градник

Аохасли Градници За Жени Дозвола Дами Се Водат Плус Големина Спортски Градник Долна Жица Јога Шупливи Градник

DEN 792.00

Од стока
Во магацинот

Женско Истегнување Плус Големина Спортски Градник Долна Облека Јога Шупливи Карактеристики : 1.Ставете го вашето тело во тотално опуштен статус, висока еластичност 2.Ултра мазно чувство, секое вредно разгледување на дизајнот.3.Удобно, Едно парче пеперутка шупливи убавина назад 4.Отстранлива внатрешна чаша, Ултра тенка 0,1 см 5.Се фокусира на совршена долна облека за вас, не само неповторливо Камшикување.Информации за производот : Сезона : Лето,Пролет : Женски Повод : Камингматеријал : Тип На Полиестерпетер Тип : Цврст Стил : Секојдневен,должина На Чаминг ракав : Без Ракави како да се мие : Ладно миење На Рацете што добивате : 1 еез градник спортски градници за жени, градници за жени, спортски градник, градници за нега, градник за склекови, градници со целосна фигура, градници без прерамки, безжични градници, 3-пакет градник, Бралети За Жени, Градници Без Прерамки За Жени, Градник За Склекови, Леплив Градник, Градници За Жени Без Долна Жица, Градници За Доење за Доење, Спортски Градници За Жени голема поддршка голема биста, Градник без грб, градници за склекови ЗА ЖЕНИ, градник за шаперминт, женски спортски градници, градници за жени, спортски градници со големо влијание за жени, заграда за рамо,. Беспрекорно Вклопување и Исклучително Удобно : ткаенината на нашиот беспрекорен градник е мека како свила, еластична,беспрекорна и мазна. Остава нула траги и ви дава удобно чувство "едвај-таму". Надграден Потпорен Безжичен Градник : со надградената предна гушкање Во Форма На W и посилна сендвич структура, овој безжичен градник за жена постигнува рамнотежа помеѓу безжичното пријатно носење и градите добра поддршка и обликување. Длабоко-V Мрежест Врат : Длабокиот Врат сече 25% од предната обвивка за да ја зголеми свежината при носење двојно надградена со дизајн на мрежеста ткаенина. Удобно и дише. Прилагодливи Ремени За Рамо И Брава За Грб : ремените За рамо и задната тока може лесно да се прилагодат, што ќе ви овозможи да го прилагодите овој удобен градник во удобна положба и да го зацврстите без да се плашите од лизгање. Погоден За Сите Тимови : овој V градник за вратот за жени нискиот Дизајн На V-деколте на долната жица го прави да дише и ги подобрува облините на градите. Погоден е за носење со секоја облека од деколте. Тоа е идеалниот градник кој одлично оди со секоја облека.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Химивеј Спортски Градници За Жени Спортски Градници - Беспрекорна Поддршка Со Големо Влијание За Јога Тренингот Фитнес Тренингот

Женски Беспрекорен Градник За Породилно Спиење Продолжувачи На Градник Карактеристики : Моден дизајн, �

DEN 3.00

Лопеција-Ста Женско Прилагодливо Спортско Предно Затворање Екстра-Еластично Дишење Градници За Градник За Градници За Жени Секојдневни

Женско Прилагодливо Спортско Предно Затворање ЕкстраЕластична Функција За Градник Со Чипка Што Дише : �

DEN 0.67