• Свеж
MOTHYSKINS MISURFGO - Сини Цвеќиња Кожата За Microsoft Површина Оди-Сини Цвеќиња

MOTHYSKINS MISURFGO - Сини Цвеќиња Кожата За Microsoft Површина Оди-Сини Цвеќиња

DEN 639.84

Од стока
Во магацинот

Вие сте на вистинското место затоа што го имаме токму она што го барате! Оваа кожа Со Сини Цвеќиња е совршен начин да го покажете вашиот стил! Или со стотици други дизајни На Mothyskins, можете да бидете сигурни дека ќе најдете оној што ќе ви се допадне, и кој ќе го покаже вашиот уникатен стил! Со Моќни Кожи, Вашата Опрема е заштитена од гребнатини, гребнатини, прашина, врвови на прстите и абење на секојдневната употреба! Покријте Ја Површината Одете со убава, стилска кожа од налепници и чувајте ја заштитена во исто време! Лесен за нанесување и лесен за отстранување без лепливи остатоци! Направете ја вашата омилена опрема да изгледа како нова и издвојте се од толпата! Моќните кожи се издржливи, сигурни, направени во нашиот најсовремен производствен капацитет во САД! Карактеристикакин за Налепница За говинил налепници На Површината На Мајкрософт не Е Тврд Финиш На Казематтра Тенок, Ултра Издржлив, Отпорен На Дамки Стотици различни дизајни На површината на мајкрософт Не Е вклучен заштитен, Издржлив И Уникатен винил Налепница за Обложување лесен За Нанесување, Отстранување и Промена На Стилови Направени Во Усакомпатибилност : Microsoft Surface Gospececationsdesign : сина цветна тежина : 0.01 Lbs-Sku : vsns285301 Гордо Направено Во Сад : Купете Со Доверба и Гордост Што Доаѓа Само Од купување производ за потпишување произведен во Нашиот најсовремен објект Во вест палм Бич, Флорида. ПОСТАВЕТЕ ГО ТРЕНДОТ : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со Моќни Кожи За Вашата Површина На Мајкрософт Оди! Не ви се допаѓа кожата Со Сини Цветови? Имаме стотици дизајни за избор, така Што Вашата Површина На Мајкрософт Ќе Биде уникатна како и вие!. ИЗДРЖЛИВА ЗАШТИТА за ВАШИОТ УРЕД : Произведен со ултра тенок, ултра издржлив ламинатен винил отпорен на дамки со цел ефикасно да ја заштитите вашата опрема од гребнатини, гребнатини, прашина и абење на секојдневната употреба! Мека винилна обвивка на кожата, не е направена од гума, силикон или пластика & тоа не е ТЕЖОК случај. ПРОДОЛЖУВА И ИЗЛЕГУВА ЛЕСНО : Лесно Нанесете ја вашата винилна налепница Mothyskins & со прецизност На Површината На Microsoft Одете благодарение на патентираното лепило за ослободување на воздухот со низок зафат што е изградено да трае, но лесно се отстранува и не остава лепливи остатоци кога сте подготвени да се префрлите на различен дизајн!.

Детални спецификации

Додатоци на производи