• Свеж
Добредојдовте Меморијален Ден Фрли Ќебиња Потопла Удобност Кадифен Пријатен Декор За Домашен Кревет Кауч

Добредојдовте Меморијален Ден Фрли Ќебиња Потопла Удобност Кадифен Пријатен Декор За Домашен Кревет Кауч

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Меморијален Ден Американско Знаме Ќебе. Што има во пакетот : 1 х Ќебе. Посебна Карактеристика : Лесен. Стил : Модерен. Форма На Ќебе : Фрли Ќебе. Материјал : Нашето ќебе изработено од висококвалитетен фланелен против пилинг, супер мек, лесен, пријатен, мек, не пролева. Големини : Достапни во 4 големини изберете : С-32х48 инчи, М40х 58 инчи, Л-52 х 59 инчи, ХЛ-59х79 инчи. Погоден за повеќето деца, тинејџери, возрасни. Разновидни Сценарија За Употреба : ќебето лесно за носење, може да задоволи различна пригода како кревет, тросед, автомобил, градинка и канцеларија итн. погоден за сите сезони. Совршен Подарок : ова ќебе е совршен подарок за сите ваши најблиски и за секоја пригода. Совршен за мажи, жени, девојчиња и момчиња од сите возрасти, исто така прекрасен подарок за родендени, божиќ, нова година и секој важен празник. Лесна Нега : Машинско перење и миење раце, брзо сушење, лесно за нега, издржливо, без пилинг. Меморијален Ден Американско Знаме Ќебе. Меморијален Ден Американски Знаме Украси Ќебе. Цртан Филм Ќебе Супер Мека Фланелен Фрли Ќебе. Топло Удобно Ќебе Подароци За Деца Возрасни Цела Сезона. Меморијален Ден Американски Знаме Подарок За Домашна Декорација.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Гроздобер Цветни Шарени Ќебе Со Перница Случај За Цела Сезона Топло Удобно Фрлање Патување Ќебе Божиќ Подарок Фрла Ќебе За Деца

Материјал : Фланелен Големина : 80 х 120см 100 х 150см 130 х 150см 150 х 200см Подарок : Навлака за Перница (без јадро н�

DEN 399.84