• Свеж
Авенија За Подароци Кабел Плете Рака-Потопла Кригла-Десната Рака

Авенија За Подароци Кабел Плете Рака-Потопла Кригла-Десната Рака

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Бел Кабел-Плетен Дизајн-Десна Рака-Потопла Кригла со текстурирани детали. Совршен за сите пијалоци сака, од кафе до чај! Содржи околу 12 унци топли или ладни течности. Има мал џеб во кој вашата рака ќе седи и ќе се загрее додека ја држите криглата. Мерки за кригла : 4 1/2 "H x 4" L x 3 " DFDA Одобрени и бпа слободен. Микробранова печка и машина за миење садови безбеден бел Кабел - Плетен Дизајн-Десна Рака-Потопла Кригла со текстурирани детали.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Американско Знаме На ТРАМП Смешни Керамички Шолји За Кафе За Жени Мажи Возрасни Оз Канцеларија Дома Персонализиран Новина Подарок

Шолја ЗА КАФЕ Содржи 11 унци од вашиот омилен пијалок; мерки 3,9 " Високи со дијаметар од 3,3"; може целосно д�

DEN 3.00