• Свеж
Холи ЕФИ 558-Темперамент За Палење

Холи ЕФИ 558-Темперамент За Палење

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Доминатор ЕФИ Конектор Ј4 Помошен Ремен;Холи состави избор од неколку Помошни прицврстувачи НА ЕФИ Доминатор. Овие комплети вклучуваат лабави жици, конектори, влезови и излези потребни за конфигурирање и прилагодување на вашиот доминатор ефи систем за да ги задоволи вашите потреби за изведба.; Доминатор ЕФИ Конектор Ј4 Помошни Темперамент.

Детални спецификации

Додатоци на производи