• Свеж
Тојела Пролет НОВА Ниска Пета Плоштад Глава Ресел Плитки Устата Пумпи Црна 42

Тојела Пролет НОВА Ниска Пета Плоштад Глава Ресел Плитки Устата Пумпи Црна 42

DEN 560.00

Од стока
Во магацинот

Информации за производот : Шема : цврст материјал за боење : имитација на кожна боја : црна, кафеава Висина : ниска висина на тофел : ниска пета (1-3СМ)форма на Пета : квадратна големина на пета : 34,35,36,37,38,39,40,41,42,43 единствен занает : вискоза длабочина на сечење чевли : плитка уста (помалку од 7см)единствен материјал : гумени популарни елементи : плитка форма на држачот за Устата : квадратна глава горен материјал : Метод на вештачко пувење : ракав/покривка за чевли применлив пол : женскаприменлива Возраст : сезона за возрасни : спрингстил : секојдневен. Големина : . . . Пакување листа : . 1пар х Чевли. . Слика На Производот : . Тојела Пролет НОВИ Ниска Пета Квадратни Главата Реследник Плитки Устата Пумпи Црна 42.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Рамни Сандали Мода Тркалезно Лизгање На Прстите На Слајдови Платформа Буци Сандали Со Високи Потпетици Затворени Пумпи

Карактеристики : 1.Ја намалува Болката : Елиминирајте ја болката предизвикана од рамни стапала, лошо држ�

DEN 222.24

ВЛЕЧЕНИ Чизми За Мали Деца За Девојчиња Зимски Деца Чизми Момчиња И Девојчиња Чорапи Чизми Со Тркалезни Прсти Рамно Дно Нелизгачко

Чизми за Мали Деца За Девојчиња Зимски Деца Чизми Момчиња И Девојчиња Чорапи Чизми Со Кружен Прст Рамно

DEN 639.84

Гилисо Клиренс женски сандали Дами Летни Модни Сандали Со Врвки Еднобојни Рамни Секојдневни Сандали Со Квадратна Глава Со Еднобојна

Женски Летни Модни Сандали Со Врвка Еднобојни Рамни Секојдневни Сандали Со Квадратна глава : висококва�

DEN 0.33

Авамо Девојки Фудбалски Чевли Низок Врв Фудбалски Шноли Тркалезни Пети Спортски Патики Големо Дете Атлетски Чевли Млади Удобност

Опис : Пол : Унисекс Млади, Деца, Момчиња, Момче, Големо Дете, Девојчиња, Девојче, Мажи, Женски Стил : Фудбал

DEN 2.67