• Свеж
Деркас Осветли Снешко Фигурина Акрилик Снешко Фигурина Божиќ Сан

Деркас Осветли Снешко Фигурина Акрилик Снешко Фигурина Божиќ Сан

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Изработени од висококвалитетен материјал, издржлив и обезбедуваат долг работен век. Оваа светлина не само што ја осветлува вашата соба, туку и ја красат вашата куќа, и оваа симпатична форма ДИЗАЈН ПРЕДВОДЕНА ноќна светилка е добар пример. Совршен за божиќна забава, добар за украсување изложба, дома. Карактеристики. - Боја : како што е прикажано. - Материјал : Акрилик. - Големина : Прибл. 5 х 5 х 11 см. - Ноќното светло е меко, што ви дава удобно чувство . - СИМПАТИЧНА ЛЕД светилка ВО форма на снешко е одлична за секоја пригода или потреба за украсување, многу добра се користи во спалната соба и домот. - Подготовка за секаде каде што ви треба мека светлина ноќе, како што се соби за бебиња, спална соба, бања, дневна соба, масичка за кафулиња итн. - Убаво меко и романтично осветлување. Идеален за украсување или давање. Одлично како подарок За Божиќ, фестивали, роденден итн. Пакет Вклучувајќи. 1 x Божиќ Снешко Ноќ Светлина Dercass Светне Снешко Фигурина Акрилик Снешко Фигурина Божиќ Сан.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Нордиски Метални Лисја Скулптура Лист Фигурина Железо Уметнички Лист Статуа Гинко Лист Украс За Спална Соба Дома Кабинет Декор

Опис : Убаво Дизајниран : Овој Украс на Масата е живописни лисја форми, едноставни и елегантни, го наглас�

DEN 854.24

Велигден Зајаче Фигурина Смолаovан Ткаени Зајакот Статуа Уметност Занаети Декорација Фестивал Нова Година Партија Позадина Декор

Карактеристики : сосема нов и квалитетен Погоден за : совршено е да го користите овој украс за зајаче за

DEN 1.00

Пар Класичен Бакар Фигурина Храбри Војници Богатство Просперитетна Бакар Орнаменти Фенгшуи Фигурина Статуа Украс Добра Заштита

Опис Оваа ставка е цврст бакар направен фенг шуи храбри војници статуа украс, класичен и деликатен, за д�

DEN 639.84