• Свеж
Фустани За Жени Плус Големина Елегантни Женски Фустани За Забави Летни Модни Долги Фустани Со Трегери И

Фустани За Жени Плус Големина Елегантни Женски Фустани За Забави Летни Модни Долги Фустани Со Трегери И

DEN 266.40

Од стока
Во магацинот

Фустани СО КЛАВИЈАТУРА За Жени 2023 Плус Големина Елегантен Женски Фустан За Забави Летен Моден Долг Фустан Со Трегери С. *Ве Молиме,Не Само Што Упатувајте Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку И Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : Полиестеркол : Сина Боја : Должина На Ракавот : Стил На Кратки Ракави : А-Линија Карактеристики : Летни фустани; Фустани За Жени 2023; Женски Фустани Деколте : Тркалезна Шема На Деколте : Печатена,Цврста Дебелина : Тинстил : Слободно Време, Боемски, секојдневен, лабав, сексисезона : Пролет, Летна Пригода : Дневна облека, вокација, забава, вклучен е пакет со датуми : 1 Компјутер Женски Фустани. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Дизајн : Женски Цветни Мини Фустани 3/4 Долг Ракав,Лабава Половина,V Вратот,Кратка Должина,Цветни Печати, Боемски Стил На Печатење.Мини Фустан, Летен Фустан,Бохо Фустан,Боемски,Секојдневни Фустани,Фустан За Забава, Фустан На Плажа. Ткаенината е удобна и еластична. Лесно се облекуваат нагоре и надолу. ●Натпревар И Пригода Можете да спарите Високи потпетици и Стилска торба со неа, особено со модни капи или кул очила за сонце, ќе се појави поинаков прекрасен изглед. Совршен фустан за секојдневен,свадба,забава,одмор, улична облека, коктел,секојдневен живот. ®Прилика : Одличен долг макси фустан за жени Секојдневен /Плажа /Забава /Дневно /Канцеларија /Свечена/ Дома/Одмор / вечера датум.Потребен ви е ваков фустан за секој ден низ куќата и доволно е убаво да барате да се истрошите на канцеларија итн.Најдобрите Подароци за Семејството и Пријателите. Тип на фустан : женски долг летен фустан, Цврсти каузални фустани, женски Фустан за Забави, долг фустан на Плажа.

Детални спецификации

Додатоци на производи