• Свеж
Шепа Патрола Кадифен Карактер Папучи Мало Девојче

Шепа Патрола Кадифен Карактер Папучи Мало Девојче

DEN 383.84

Од стока
Во магацинот

Нејзините омилени ликови Од Шепа Патрола оживуваат на овие симпатични влечки! 3Д кадифни глави На Небото на едната нога и Еверест на другата ги прават овие влечки, со повеќебоен крзнен горен дел толку многу забавен! Еластиката околу јаката обезбедува сигурно вклопување додека соодветното повеќебојно дно со точки НА ТПР го комплетира изгледот. Има дури и карактерна уметност На Скај И Еверест на задната четвртина. Дете девојка плишана глава папучи;. 3Д кадифени глави На Небото и Еверест Од Патролата На Шепата На Никелодеон на горниот дел;. Удобен, повеќебоен полиестерски горен дел;. Еластична во јаката за сигурно вклопување;. Повеќебојно полиестерско дно со ТПР точки за отпорност на лизгање.

Детални спецификации

Додатоци на производи