• Свеж
Дивиот Свет Животински Туш Завеса Прерија Хајленд Крава Печатени Водоотпорен Ткаенина Бања Декор Дома Куки Полиестер Бања Завеси

Дивиот Свет Животински Туш Завеса Прерија Хајленд Крава Печатени Водоотпорен Ткаенина Бања Декор Дома Куки Полиестер Бања Завеси

DEN 319.84

Од стока
Во магацинот

● Опис На Материјалот ● Полиестер. ● Структура на додатоци 7-12 пластични куки во Форма На Ц+дупки од нерѓосувачки челик+полиестерска ткаенина за завеси за туширање. ● Перформанси на производот ● Водоотпорно прскање : Изолирајте ја кадата или просторот за туширање за да спречите прскање;. Нетранспарентно : Непроѕирно ја штити приватноста, а дебелината што може да се почувствува е невидлива за приватноста. Исклучителен дизајн : Полиестерска ткаенина со висок изглед и отпорност на абење, ефикасно омекнување на атмосферата и разубавување на просторот. Нетранспарентно : Непроѕирно ја штити приватноста, а дебелината што може да се почувствува е невидлива за приватноста. Отпорност на висока температура : бањата со топла вода не се деформира на високи температури и има добро чувство. Применливо сценарио. Може да се користи во кади, тушеви, завеси, прегради и други сценарија. Инструкции За Перење. Рачно перење или машинско перење, не впивајте долго време, не избелувајте, а температурата на растворот за перење не треба да надминува 45 ° C. Изработен Од висококвалитетна водоотпорна полиестерска ткаенина, има добра дише и е мек и удобен за носење. Големината Е W180x H2879cm.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Туш Завеси За Тато Мажи Сопруг Роденден, Среќен Ден На Таткото Туш Завеси За Бања Завеси, Денот На Таткото Подароци, Водоотпорен

Бренд : FABOTDOur цел : "Нека секое семејство имаат висок квалитет, единствен оригинален дизајн производи за �

DEN 255.84