• Свеж
Банања-Чоколаден Ѕид Постер, 22.375 34 Врамени

Банања-Чоколаден Ѕид Постер, 22.375 34 Врамени

DEN 271.84

Од стока
Во магацинот

Овој Тренд Меѓународен Плакат Банања-Чоколаден Ѕид е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно закачете го овој врамен постер со приложената закачалка за пили за украсување на секоја просторија. Трендови Меѓународните Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 24.25" х 35.75"х 0.75".

Детални спецификации

Додатоци на производи