• Свеж
Лесно Улица Откаже Пумпи

Лесно Улица Откаже Пумпи

DEN 607.84

Од стока
Во магацинот

Тесната Пумпа за прсти на лесната Улица, Откажувањето, е елегантна и стилска со својата детална детална вамп стилизирана на цврста, но сепак ласкава пета. Удобната, обложена влошка и супер флексибилниот надворешен ѓон е совршен избор за носење на работа или за вечерен настан. Поместена влошка. Лесен надворешен ѓон. Плисирани детали за преклопување.

Детални спецификации

Додатоци на производи