• Свеж
Нов Стенли 66-Крцкав Мулти-Битен Тврдоглав Шрафцигер

Нов Стенли 66-Крцкав Мулти-Битен Тврдоглав Шрафцигер

DEN 399.20

Од стока
Во магацинот

Определување : r. Финиш : Хромиранr. Материјал : хром ванадиум челикr. материјал на Стеблото : хром ванадиум челикr. дизајн На Рачка : designономскиr. Број на парчиња : 7r. Вкупна должина : 4-1/2"r. тип На Стебло : ЦврстR Тип : 5-во-1 погонr. Употреба : за општа наменаr Вклучува : Рачка, 1/8" стандарден бит, 3/16" стандард Бит, 1/4" Стандарден Бит, 1пт филипс бит, 2пт филипс бит (2)р. Посебни карактеристики : филипс бр 1, (2) бр 2, Дупчиња 1/8", 3/16", 1/4"r. држач За Магнетни битови за безбедно складирање на битовиr. Внатрешно складирање на битови за лесен пристап и брзо менување на битовиr. прекинувачот со Три позиции овозможува стрелките на часовникот и спротивното стрелките НА часовникот и заклучената положбаr. Издржливи рачки од би-материјал за удобно држењеr. r. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Рак- www.P65 Warnings.ca.gov Нови 1pk Стенли 66-358 Ratcheting Мулти-Битна Тврдоглав Шрафцигер, секој.

Детални спецификации

Додатоци на производи