• Свеж
Симпатична Печурка Приврзок Кука Обетки Смола Шарени Обетки Обетки Висат Жени Накит Божиќни Подароци Смола Симулација Печурка Долг Приврзок Обетка За Годишнинат?

Симпатична Печурка Приврзок Кука Обетки Смола Шарени Обетки Обетки Висат Жени Накит Божиќни Подароци Смола Симулација Печурка

DEN 383.84

Од стока
Во магацинот

Опис : со дизајн на форма на печурки, обетката е симпатична и привлечна.Каков совршен подарок за вашата девојка, сопруга, мајка, ќерка итн.Изработен од висококвалитетна смола, тој е мазен, издржлив и удобен за носење.Должината на оваа обетка е 5,7 см, ширината е 2,4 см.Овие обетки се погодни за родендени, празници, забави, забави за танцување, церемонии за дипломирање итн.Име на ставка : Обеткаматеријал : Смола, Легура Секс : Женскизирај : 5. 7смх2, 4смх2, 4см/2. 24инкс0, 94инкс 0, 94набелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 Пар Обетки со дизајн на форма на печурки, обетката е симпатична и привлечна. Каков совршен подарок за вашата девојка, сопруга, мајка, ќерка итн. Изработен од висококвалитетна смола, тој е мазен, издржлив и удобен за носење. Должината на оваа обетка е 5,7 см, ширината е 2,4 см. Овие обетки се погодни за родендени, празници, забави, забави за танцување, церемонии за дипломирање итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Пад заштеди до 50% попуст Ѓердан Ауџеа Обетки Прстен Нараквица Жени Свадба Партија Кристал Ѓердан Нараквица Обетки Постави Подароци

Добредојдовте во нашата продавница Наша цел е да ви служиме со прекрасна стока и да се надеваме дека ќе �

DEN 3.33

Крцкав Моден Боливудски Накит Традиционална Етничка Невеста Свадба Деверуша Позлатена Црвена Мониста Дизајнер Данглер Повеќеслојни

Пар стилски Дизајнер на фенси забави Традиционални Обетки За жени Од куќата На Крцкава Мода е совршен з�

DEN 2.33