• Свеж
Санвиглор Мажите Плажа Шорцеви Висок Половината Дното Со Џебови Лето Кратки Панталони Повик Мини Панталони Одмор Плажа Облека Светло Сива 2XL

Санвиглор Мажите Плажа Шорцеви Висок Половината Дното Со Џебови Лето Кратки Панталони Повик Мини Панталони Одмор Плажа Облека

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Опис : Пол : Мажи, Маж, Господин, Момчиња, Малестил : Машки Летни Шорцеви На Плажа, Хавајски Кратки Панталони, Салон Носете Кратки Жешки Панталони Тип На Шема : Еднобојна, Џебови, Врвка За Влечење : Кафеава, Светло Сива, Темно Сива, Бела, Зелена, Црна (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 65% Памук, 35% Полиестерваист : Висока Должина На Половината : Кратка Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Дневно, Училиште, Одмор, Улица, Пикник, Плажа, Спортски Карактеристики : 1. Материјал : 65% Памук, 35% Полиестер. Добра количина на истегнување, дишење, допир на кожата, прави да се чувствувате добро.2. Дизајн : Мажи летни шорцеви на плажа, еластични шорцеви за половината со џебови, хавајски кратки панталони, лабави секојдневни шорцеви со плус големина.3. Карактеристики : Лабаво вклопување, еднобојна, врвка за влечење, еластичен струк, џебови, секојдневни шорцеви на плажа за вежбање.4. Мажите еднобојни шорцеви се меки и пријателски за кожата, совршени за спорт, фитнес, трчање, одмор, работа, забава, одмор и многу повеќе. Исто така е многу удобно за носење секојдневно.5. Човекот летна плажа жешките шорцеви се многу меки и удобни. Совршен за мода и класичен дизајн, го прави погоден за носење во сите прилики.Содржина на пакетот : 1 Х Мажи Шорцеви За Плажа (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Мажи Летни Шорцеви на Плажа, Хавајски Шорцеви со Џебови, Лабави Секојдневни Кратки Панталони. Материјал-65%Памук, 35%Полиестер. Ткаенината Е Мека и Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Мажи Летни Шорцеви На Плажа, Еластични Шорцеви За Половината Со Џебови, Хавајски Кратки Панталони Со Цврста Боја, Лабави Секојдневни Шорцеви За Вежбање. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Кратки Панталони Совршени За Работа, Секојдневно, Трчање, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење, Датуми, Викенд, Датуми, Плажа, Одмор, Улица, Патување. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Во Втората Детална Слика.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Бздејси Аби Хачер Комплет Шорцеви За Маици За Деца-Симпатична Облека Од Цртани Ликови Со Мека Ткаенина-Совршена За Деца од сите

Комплет шорцеви аби Хачер, Детска Маица Со Кратки Ракави, Шорцеви Печатени Цртани Филмови, Комплет Обле�

DEN 319.84