• Свеж
Силуета Кристали СС10-Портокал-750 Пкг, Пк 2, Силуета На Америка

Силуета Кристали СС10-Портокал-750 Пкг, Пк 2, Силуета На Америка

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Силуета Кристали Сс10-Портокал-750/Пкг Силуета На Америка Кристали : тие имаат поддршка за пренос на топлина, така што тие се придржуваат до ткаенина со помош на железо. Овој пакет содржи приближно 200 кристали од 5 мм. Достапно во различни бои, секоја продадена одделно. Увезени.

Детални спецификации

Додатоци на производи