• Свеж
Eryвори 8-Јазичиња Разделувачи На Врзива, Разделувачи За Пишување И Бришење, Разнобојни Големи Јазичиња, Комплети

Eryвори 8-Јазичиња Разделувачи На Врзива, Разделувачи За Пишување И Бришење, Разнобојни Големи Јазичиња, Комплети

DEN 137.44

Од стока
Во магацинот

Напиши, избриши и повторна употреба на содржината на твоето срце со Овие Avery 8-Јазичиња Пишуваат цврсти разделувачи на хартија имаат јазичиња за пишување што можете да ги избришете и повторно да ги користите. Напишете директно на јазичиња со хемиско пенкало или молив и лесно избришете и препишете за брзи промени. Уживајте во дополнителна издржливост со двострани армирани дупки кои се отпорни на кинење. Големите Јазичиња се лесни за гледање и обезбедуваат 50% повеќе простор за пишување од стандардните јазичиња за разделување. 8 разделувачи на јазичиња се одлични за лична организација дома, работа и училиште.

Детални спецификации

Додатоци на производи