• Свеж
Портвест Ф Јона Поло Маица, Црна ХХХЛ

Портвест Ф Јона Поло Маица, Црна ХХХЛ

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Број На Дел Од производителот : F477оваа стилска поло кошула вклучува рефлектирачка лента со висока висина за да го направи носителот повидлив. Удобната ткаенина има супериорни својства на фитил, така што влагата брзо се оддалечува од телото - идеална за топли услови.•Рефлектирачка лента•UPF 50+ * 6 XL•ткаенина што ја отстранува Влагата и дише •Дизајнирана Со удобно вклопување•отворање на плочата со Копчиња•Ефект На Сушење На Фитил Текспел Препорачливо. Класичен дизајн. Врвен квалитет.

Детални спецификации

Додатоци на производи