• Свеж
Сдјма Дете Момчиња Девојчиња Божиќни Чорапи Дишечки Деца Кои Не Се лизгаат Згуснуваат Чевли За Мали Деца Во Затворен Простор

Сдјма Дете Момчиња Девојчиња Божиќни Чорапи Дишечки Деца Кои Не Се лизгаат Згуснуваат Чевли За Мали Деца Во Затворен Простор

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Мали Момчиња Девојчиња Божиќни Чорапи Дишат Деца Кои Не се лизгаат Згуснуваат Внатрешни Чевли За Мали Деца Моден дизајн,100% Сосема Нов,квалитетен! Материјал : должина На памучен Чорап : Кратки Чорапи Главна Боја : Како Што Покажува Сликата Стил : Симпатичен Тип На Шема : Разнобојниот Секојдневен и моден дизајн го прават вашето бебе попривлечно изработен е од висококвалитетни материјали, меко чувство на рака, без никаква штета На кожата На вашето бебе ве Молиме дозволете мала разлика од 1-2 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различни поставки на екранот, ви благодариме за разбирањето! 1 инч = 2,54 См Внимание плз : ако вашето дете е препорачуваме да изберете поголема големина, благодарам. Ви благодариме и убав ден! Пакетот вклучува : 1пц Чорап Печатени. Против лизгање. Чисто.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Парови Зипер Компресија на бакар за компресија за циркулација на жени и мажи - Подобро проток на крв, најдобра поддршка за медицина,

Нашите чорапи за компресија (1520 mm Hg) ги препорачуваат лекарите и ги претпочитаат обучувачите Нежните по�

DEN 368.96

Сон Животен Стил Пар Новороденчиња Чорапи Супер Мека Извонредна Шема Памук Бебе Принцеза Чорапи Доенчиња Печатење Глуждот Чорапи

Опис : Со предностите на супер меките, дише, лесни и растегливи, нашите чорапи за мали деца му носат на ва

DEN 2.33

Божиќни Чорапи Чорапи За Спиење Прекрасни Чорапи Подни Чорапи Тридимензионални Чорапи Од Волна Од Цртан Филм Задебелени Топли

Божиќни Чорапи Чорапи За Спиење Прекрасни Чорапи Подни Чорапи Тридимензионални Цртани Волнени Чорапи �

DEN 223.68