• Свеж
Женски костими За Капење Секси Бикини Ремен Со Цврста Боја Вкрстен Сплит Костим за Капење со висок струк костими за капење за жени

Женски костими За Капење Секси Бикини Ремен Со Цврста Боја Вкрстен Сплит Костим за Капење со висок струк костими за капење за

DEN 1134.40

Од стока
Во магацинот

Женски Костими За Капење Секси Бикини Ремен Со Цврста Боја Вкрстен Сплит костим за Капење информации За Производот : изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење Многу кул за носење,Нов Изглед, дизајнот на печатење е многу погоден за излегување. Сезона : Летен Пол : Женски Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Повод Во Еднобојна Боја : базен ,Морски Стил : Секси,Модна Сихуета : Вклопување Со Молив : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Костими За Капење Големина САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Половината М 8 12 38 86см-93см/33.86"-36.61" 67см-73см/26.38"-28.74" 93см-98см/36.61"-38.58" Големина : м сад : 8 Велика Британија : 12 Еу : 38 биста : 86см-93см/33.86"-36.61" ПОЛОВИНАТА : 67см-73см/26.38"-28.74" колк : 93см-98см/36.61"-38.58" Табела Со Големини : Големина : С Сад : 6 Велика Британија : 10 еу : 36 биста : 81см-86см/31.89"-33.86" половината : 61см-66см/24.02"-25.98" КОЛК : 87СМ-92см/34.25"-36.22"големина : м сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 Биста : 86см-93см/33.86"-36.61" Половината : 67см-73см/26.38"-28.74" Колк : 93см-98см/36.61"-38.58"ГОЛЕМИНА : Л Сад : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 Еу : 40 биста : 91см-99см/35.83"-38.98" половината : 74см-79см/29.13"-31.10" Колк : 99см-104см/38.98"-40.94"големина : xl Сад : 12 велика британија : 16 Еу : 42 Биста : 100см-106см/39.37"-41.73" половината : 80см-86см/31.50"-33.86" колк : 105cm-110cm/41.34"-43.31"Големина : xxl Сад : 14 Велика Британија : 18 Еу : 44 Биста : 107cm-112cm/42.13"-44.09" Половината : 87cm-92 CM/34.25"-36.22" колк : 111cm-116cm/43.70"-45.67" ова Скромната, Но Сепак Модна Пливачка Дава Доволно Покриеност, Таа Е Многу Ласкава, Помага Да Се Измени Вашата Фигура И Дава Моментален Изглед За Слабеење. Прилагодливи ремени за рамо за вашето персонализирано вклопување. Ткаенината на ова бикини е многу растеглива и брзо се суши, воздушна е, но не гледа преку, брзото сушење осигурува поголема удобност за вашето тело. фустанот за пливање е совршен за сите прилики поврзани со вода, плажа, забава, одмор, базен, термални извори, воден парк итн. Препорачано Миење Раце, закачете се да се исуши во сенка, користете кеси за перење ако користите машина за перење.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Бикини Комплети За Жени Подароци За Жени, Женски Костим За Пливање Обложен Костим За Капење Монокини Костими За Капење Притисни

Женски Костим За Пливање Обложен Костим За Капење Монокини Костими За Капење притисни Нагоре бикини сп�

DEN 319.84