• Свеж
Пренослив Продолжен Грб Гребење, Нерѓосувачки Челик Телескопски Грб Гребење

Пренослив Продолжен Грб Гребење, Нерѓосувачки Челик Телескопски Грб Гребење

DEN 207.84

Од стока
Во магацинот

Карактеристики : . Прилагодлив. Гребачот е дизајниран со телескопска цевка, која не е лесно да падне, и може да се протега до 50см (19,65 инчи). Можете да ја истегнете должината според вашите потреби. Зграби заб дизајн. Гребачот усвојува елегантен дизајн на гребење, силата на гребење е соодветна и нема да и наштети на кожата, може да изгребе кој било дел од телото и лесно да ја реши маката од гребење. Идеален додаток. Вклучува 6 гребење што може да се продолжи, што може да ги задоволи вашите различни потреби и може да се користи како подарок за пријателите. Висок квалитет. Изработен од висококвалитетен материјал од нерѓосувачки челик, може да се пере, не е лесен за деформација, против ' рѓа и антикорозија. Пренослив. Продолжената гребење е лесна и компактна, тежи само 135гр (4,76 мл), може да се исече на облека или кеси за носење, не е лесно да се изгуби. Спецификации : . Тип : продолжување на гребење. Материјал : нерѓосувачки челик. Боја на предметот : сребрена. Големина : 16*3*0.7 цм/6.29*1.18*0.28 инч (L*W*H). Должина на истегнување : 50см/19,65 инчи. Тежина : 135гр/4.76 мл Прилагодлив : гребачот е дизајниран со телескопска цевка, која не е лесно да падне и може да се протега до 50см (19,65 инчи). Можете да ја истегнете должината според вашите потреби. Дизајн на заби : гребачот прифаќа елегантен дизајн на гребење, силата на гребење е соодветна и нема да и наштети на кожата, може да изгребе кој било дел од телото и лесно да ја реши маката од гребење. Идеален додаток : Вклучува 6 гребење што може да се продолжи, што може да ги задоволи вашите различни потреби и може да се користи како подарок за пријателите. Висок квалитет : Изработен од висококвалитетен материјал од нерѓосувачки челик, може да се пере, не е лесен за деформација, против ' рѓа и антикорозија. Пренослив : продолжената гребење е лесна и компактна, тежи само 135g (4.76 мл), може да се исече на облека или кеси за носење, не е лесно да се изгуби.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Аусист Дома Совршена Алатка Туш Крпа Пилинг Мрежа Ги Отстранува Мртвите Клетки Од Кожата И Обезбедува Многу Придобивки За Вашата

Совршена Алатка За Туширање Пешкир Мрежата За Пилинг Ги Отстранува Мртвите Клетки Од Кожата И Обезбеду�

DEN 239.84