• Свеж
Парчиња Пи Прашка Вкрстено Тело Ранец Мажи Прилагодено Математика Наука Градите Рамо Торба За Патување Пешачење Дневен Пакет

Парчиња Пи Прашка Вкрстено Тело Ранец Мажи Прилагодено Математика Наука Градите Рамо Торба За Патување Пешачење Дневен Пакет

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

[Дизајн Опис] целосна ширина еднострано печатење. ● Опис на материјалот ● полиестерска композитна ткаенина. ① Перформанси на производот Оваа торба за гради е изработена од висококвалитетни, со висока густина и издржливи материјали, со добра отпорност на брчки и издржливост. Висок капацитет за складирање, може да прими многу предмети, како што се i Pads, книги, облека, камери итн. Има џеб за лепенка од двете страни на џебот на градите, кој може да се користи за поставување чадори или чаши за вода. Овој ремен за рамо е лесен и може да го намали притисокот на рамото. Дишењето и задебелениот ремен за рамо и задниот панел се многу удобни и лесни, дисипирајќи ја топлината без акумулација. Прилагодливите ремени за рамо го прават овој ранец погоден за повеќето луѓе. [Применливо сценарио] Многу погоден за патување на кратки растојанија, работа и секојдневно патување. ● Дополнителна структура ● има главен џеб со патент од внатрешната страна, и џеб за лепенка внатре, со еластично и цврсто затворање; има отворен џеб од надворешната страна, џеб со патент од најоддалечената страна и џеб за лепенка од секоја страна. На дното на торбата има две токи за уши. Можете да изберете помеѓу левото рамо или десното рамо според вашите сопствени навики. Прилагодлива должина на ременот (55-105см). € Инструкции За перење ● се препорачува рачно миење, без пеглање и не белење. Нашата торба за прашка во стилот на ацтеките е 3, 5х7, 5х15, 3 Инчи. Нашиот секојдневен ранец за рамо со главен џеб со патент може ефикасно да го складира вашето списание. Нашиот ранец е мултифункционален, можете да го земете како торба за градите, торба за прашка, торба за рамо, патна торба, работна торба и секојдневен ранец.

Детални спецификации

Додатоци на производи