• Свеж
Херкулес Универзал Диџеј Аудио Миксер

Херкулес Универзал Диџеј Аудио Миксер

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Диџеј Партија 3.0 1-УНИКАТЕН : идеален екосистем за поврзани Диџеи. Конечно, контролирајте ги вашите мешавини Од сите ваши уреди - Андроид, i OS, КОМПЈУТЕР и Mac!1 контролер, 1 програма, 2 апликации, 3 режими.. и многу повеќе! Влезот за надворешен извор ви овозможува да поврзете кој било паметен телефон или таблет (користејќи го вклучениот кабел) и веднаш да пристапите до сите ваши плејлисти На spotify, Deezer или други услуги за стриминг музика. Додадете Екс и примероци по ваша погодност!2 - НЕЗАМЕНЛИВА СЛОБОДА-доживејте ја забавата од срцето на подиумот, во секое време!Уживајте во слободата да се движите и да жлебувате со толпата на вашата забава. Покрај вашиот компјутер, можете да ја контролирате и вашата мешавина од вашиот паметен телефон или таблет користејќи вградена безжична технологија bluetooth® И мојот Далечински модул обезбеден од Посветената Апликација Djuced Master Чувајте ги вашите транзиции под контрола! И ако сте фатени среде разговор или пијалок - копчето ЗА ПАНИКА е таму за да ви помогне, овозможувајќи ви автоматски да ја стартувате најдобрата следна песна! Херкулес Универзален Диџеј Аудио Миксер Херкулес Универзален Диџеј Аудио Миксер.

Детални спецификации

Додатоци на производи