• Свеж
Лументо Мама И Јас Костим За Капење Родител-дете Комплет Бикини За Пливање Цветен Принт Без Грб Семејни Соодветни Костими За Капење Плажа Без Ракави Висок Струк V В?

Лументо Мама И Јас Костим За Капење Родител-дете Комплет Бикини За Пливање Цветен Принт Без Грб Семејни Соодветни Костими За

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Опис : Пол : родител-дете, Девојчиња, Женски Стил : Костими За Капење Родител-дете, Комплет За Бикини Што Одговараат На Семејството, Дводелни Костими За Капење Тип На Шема : Цветен Принтбој : Жолта, Розова, Сина, Големина На Блекмам : С, М, Л ,ХЛ (Следете ја табелата со големини за да изберете Ве молиме)Големина На Девојче : 104, 116, 128, 140, 152, 164 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Најлон Спандекснеклин : В Должина На Вратот : Без Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови карактеристики : 1. Материјал : Изработен од најлон кој е пријателски за кожата, мек и удобен за носење. Исто така, дише, издржлив и не е лесен за деформација.2. Дизајн : овој соодветен костим за пливање е многу симпатичен и убав. цветни печатени, култури, слоеви, Висок струк, цветни печати и триаголник гаќи.3. Големина и Боја : постојат 4 големини за мама : С, М, Л, ХЛ. 6 големини за девојчиња : 104, 116, 128, 140, 152, 164, затоа, внимателно проверете ги табелите со големини подолу пред да нарачате и бојата е прикажана како слики.4. Прилика : овие соодветни комплети за бикини се одлични за облека за плажа, базен, топло лето, семејни фотографии и други активности на вода. Никогаш не пропуштајте ги овие слатки соодветни комплети за костими за капење.Содржина на пакетот : 1 Х Комплет Костими За Капење (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Родител-дете Дводелен Костим за Капење. Летни Костими За Капење На Плажа. Мајка Ќерка Плажа Без Ракави. Материјал-82%Најлон 18% Спандекс. Ткаенината Е Мека И Пријателска За Кожата, Удобна За Вашата Кожа. Дизајн-Овој Цветен Модел За Печатење Костим За Капење Без Ракави Ви Дава Посебно Чувство на Доверба, Убавина. Долниот Дел на Бикини Со Висок Струк Со Контрола на Стомакот Може Подобро да Го Скрие Стомакот и Да Направи да Изгледате Потенок.носејќи Го овој костим за Капење без Жица и Набразден, ќе се Чувствувате Удобно. Повод-Двете Парчиња Костими За Капење Се Погодни За Забава На Плажа, Забава Во Базен, Спа Центар, Солариум, Одмор, Игри На Плажа, Летен Одмор, Крајбрежје, Сурфање, Топла Пролет, Лебдење. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Во Втората Детална Слика.

Детални спецификации

Додатоци на производи

КАИЧ Танга Бикини Костим За Капење За Жени Женски Отсечени Пресврт Предната Долна Жица Бикини Костими За Капење Костими За Капење

Жените Секси Завој Завој Бикини Постави Притисни Нагоре Бразилски Костими За Капење Облека За Плажа До�

DEN 415.04