• Свеж
Сјајни Лажни Нокти Сјајна Завршница За Повеќекратна Употреба Лажни Совети За Нокти Комплет За Маникир За Жени Нокти Самостојна Партиска Активност Лепак Модели Y86

Сјајни Лажни Нокти Сјајна Завршница За Повеќекратна Употреба Лажни Совети За Нокти Комплет За Маникир За Жени Нокти Самостојна

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Карактеристики : Премиум Материјал : ноктите се изработени од висококвалитетна смола, која е нетоксичен хемиски материјал, безопасен за ноктите и здравјето. Ноктите имаат долг работен век со добра флексибилност, отпорност на корозија и отпорност на стареење.Роман Стил : комплетот за нокти е комбиниран разни видови нокти за избор, вклучувајќи разни отпечатоци од срце. Стилот е уникатен и привлечен, кој е погоден за носење во секоја пригода.Лесен За Носење : Прво, едноставно исчистете ја и грижете се за површината на ноктите, потоа залепете лепак или желе на избраното парче нокти и на крајот притиснете го на ноктот додека не се зацврсти.Природно Вклопување : според правилниот процес, направете ги парчињата нокти да се вклопат со ноктот и ќе добиете природен шајка на прстите. Тој е лесен и мек, без чувство на чудност и не е лесно да се лизне. Прекрасен Подарок : комплетот за нокти е идеален подарок за вашата девојка и сопруга. Често го користат во секојдневниот живот.Спецификација : Материјал : Ресингендер : Женски Модел : среден тип на нокти забелешка : Вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата поради различниот дисплеј и светлосниот ефект.Ве молиме дозволете отстапување од 1-3мм поради рачно мерење. Сјајни Лажни Нокти Сјајна Завршница За Повеќекратна Употреба Лажни Совети За Нокти Комплет За Маникир За Жени Нокти Самостојна Партиска Активност Лепак Модели Y86.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Гел Ламба За Нокти,Гел Лесен Фен За Нокти За Гел Лак За Лекување Тајмери За Светилки Професионални Додатоци За Уметност За Нокти,

Гел Ламба За Нокти, Гел Лесен Фен за Нокти За Гел Лак За Лекување Тајмери За Ламба Професионални Додатоц�

DEN 2.33

Ѕвезден Пламен Притиснете На Ноктите Градиент Француски Лажни Совети За Нокти Сликарство Во Боја Лажни Лепенки За Нокти Налепници

Гувезден Пламен Притиснете На Ноктите градиент француски Лажни Совети За Нокти Боја Сликарство Лажни Л

DEN 107.68

Воумхаус Нокти Трие Двострано Полирање лак За нокти за Заштеда на труд За Нокти За Нокти, Полирач За Брусење На Брусење За Салон

Опис : она што е извонредно за овие двострани датотеки за нокти е тоа што тие се доволно лесни и мали за д�

DEN 111.84

Хелдиг Пеперутка Ноктите Фолија Ноктите Уметност Налепница Ноктите Налепница Цвет Трансфер Ѕвезденото Небо Хартија Шарени Фолии

опис Холографски Пеперутка Ноктите Фолија Трансфер Налепници Ноктите Тетоважи Маникир Дизајн Лепило В

DEN 1.67