• Свеж
Хеи_к Денот На Вљубените Љубов Печати Маица Копче Јака Краток Ракав Пуловер Врвот лето врвови за жени

Хеи_к Денот На Вљубените Љубов Печати Маица Копче Јака Краток Ракав Пуловер Врвот лето врвови за жени

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Денот на Вљубените На жените Љубов Печатење Маица Копче Јака Краток Ракав Пуловер Ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 95% Полиестер, 5% Спандекс Женски Модни Туники Со Кратки Ракави Секојдневна Маица Со Кратки Ракави За Жени Погодна за лето, одмор, патување, секојдневен живот, забава, клуб насекаде е толку лесно да се спари со фармерки, шорцеви или џегинг за стилски изглед оваа сезона!Информации за производот : Сезона : Aut/Пролет/Зима/Лето : Женски Повод : Дневен Стил : Секојдневен, Моден : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 женски Tops Size USUKEUBust Sleeve Shoulderlengths483498cm/38.58"18cm/7.09"37cm/14.57"70cm/27.56"M61036102cm/40.16"19cm/7.48"38cm/14.96"71cm/27.95"L81238108cm/42.52"20cm/7.87"39cm/15.35"72cm/28.35"XL101440114cm/44.88"21cm/8.27"40cm/15.75"73cm/28.74"XXL121642120cm/47.24"22cm/8.66"41cm/16.14"74cm/29.13"XXXL141844126cm/49.61"23cm/9.06"42cm/16.54"75cm/29.53"XXXXL162046132cm/51.97"24cm/9.45"43cm/16.93"76cm/29.92"XXXXXL182248138cm/54.33"25cm/9.84"44cm/17.32"77cm/30.31 "" моден едноставен дизајн. Ова е одлично основно парче кое заслужува место во вашата гардероба!. Материјал : ткаенина погодна за кожата, мека текстура, удобна и дише, погодна за женска нежна кожа. Избор на подарок : Погоден За давање на семејството, пријателите или колегите како роденденски подарок или празничен подарок за збогатување на нејзината гардероба. +Ладни врвови на рамената совршен пар со слаби фармерки, хеланки, чевли,здолништа, шорцеви итн. Костум за пролет/лето и за многу прилики, Како Што Се Работа, Канцеларија, Кафуле, Дневно, Датум, Училиште, Викенд, Бизнис, Летна Плажа, Каузална Облека итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Хеи_к женски комбинезони, ромпери, комбинезони Женски Летен Лежерен Еднобоен Џеб Со Прашка Без Ракави Широк Комбинезон Со Странични

Женски Летен Секојдневен Еднобоен Џеб Со Прашка Без Ракави Широк Копче За Нога Комбинезон можеме да гар

DEN 1.33