• Свеж
Скала Фрли Игра

Скала Фрли Игра

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Со десното движење на зглобот, можете да бидете професионалец за Фрлање Скали! Заработете поени за завиткување на боло топчињата околу обоените скалила. Забава во затворени простории или надвор. Вклучува две 22"W x 39 " H лесни за склопување цели на скали и 6 пластични комплети боло топки. С&С Во Светот Скалила Фрли Игра : со вистинскиот потчукнување на рачниот зглоб, може да биде скала фрли про. Заработете поени за завиткување на боло топчињата околу обоените скалила. Забава во затворени простории или надвор. Вклучува 2 22"W x 39"H лесни за склопување цели на скали и 6 пластични комплети боло топки.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Кристално Растечки Комплет За Деца Живописни Обоени Кристали СО Витрини, Самостојни Матични Образовни Проекти Научни Експерименти

Опис : Заедно со вашите деца, негувајте магични кристали! Родителите учествуваат заедно за да го зголема

DEN 2.67

Модел Мини Инструмент Саксофон Музичка Минијатурна Труба 3д Играчка Детски Инструменти Тромбонски Играчки Куќа Украс Кларинет

Опис Мини музички инструменти, започнете свој бенд со нашите музички инструменти и замислете публика к�

DEN 431.84