• Свеж
АКРИЛЕН ПРАШОК ЗА ЗАДРЖУВАЊЕ На Ноктите Интензивна Розова + Светло Бела Комбинација .8оз 22г

АКРИЛЕН ПРАШОК ЗА ЗАДРЖУВАЊЕ На Ноктите Интензивна Розова + Светло Бела Комбинација .8оз 22г

DEN 175.84

Од стока
Во магацинот

Задржување НА ЦНД Акрилниот Прав За Нокти Создава стабилни во боја, силни, издржливи подобрувања.Вклучува : - Интензивна Розова-Чиста .8оз/22г - Светло Бело-Непроѕирно .8оз/22г ЦНД Акрилен ПРАШОК ЗА ЗАДРЖУВАЊЕ На Ноктите Интензивна Розова + Светло Бела Комбинација .8оз/22г.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Француски Бадем Притиснете На Ноктите Бела линија Сјајна Целосна Покривка Лажни Нокти За Жени Балерина Уметност ЗА Нокти САМОСТОЈНИ

Висок Квалитет : Нашите Нокти Се Изработени од Висококвалитетен Акрилен Материјал, Еколошки, Нетоксиче�

DEN 2.33

долга стилета во боја на јолаи притиснете на ноктите целосна покривка точки лажни нокти вештачки нокти за жени девојки акрилен

Обоена Долга Стилета Притиснете На Ноктите Целосна Корица Точки Лажни Лажни Нокти Вештачки Нокти За Же�

DEN 111.84

Продолжување Лажни Нокти Уметнички Совети Акрилик Лажен Прст гел лак Мувла Извајана Целосна Покривка Притиснете На Ноктите Маникир

Големина : xs Number На Парчиња : Ширина На Комбонил : како што покажува сликата Должина на ноктите : како што �

DEN 2.67