• Свеж
6-1 2 DQB DQB Ѕидарски Четка

6-1 2 DQB DQB Ѕидарски Четка

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Оваа Ѕидарска Четка од DQB Industries е корисна алатка за сите намени за "направи сам" и професионални изведувачи. Тој е дизајниран за аплицирање за различни течни соединенија на груби и мазни ѕидарски површини. Постојат пет индивидуални редови од 4" влакната од тампико кои држат течности и ги прават лесни за нанесување. Дупка на крајот од цврстата црвена рачка овозможува виси на кука, погодно максимизирање на просторот за складирање. Користете ја оваа разноврсна четка од 6,5" тампико наежвам за ширење на заптивната смеса и други третмани на тули, блокови од гареж и други видови ѕидарски. DQB Индустрии 6.5 " Џамбо Ѕидарски Четка : сите намени тампико влакната четка. Црвена рачка. Бели тампико влакна. 5 редови од 4" влакна. Дупка за виси складирање. Погоден за примена на различни течни соединенија. Дизајниран за груби и мазни ѕидарски површини.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Цемент Миксери Вежба, Рачка Бетонски Миксер Преносни Прилагодување На Брзината Електрични За Мешање На Боја За Инјекциска Смеса

Цемент Миксери Вежба, Рачка Бетонски Миксер Преносни 6 Брзина Прилагодување Електрични За Боја Мешање З

DEN 255.84