• Свеж
Бимба Женски Палацо Панталони Назад-Еластична Половината Рачно Блокирани Дизајнерски Пижами

Бимба Женски Палацо Панталони Назад-Еластична Половината Рачно Блокирани Дизајнерски Пижами

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Бимба ја претстави оваа елегантна сина боја блок печатена палацо панталона со еластичен појас.Овој стил обезбедува апсолутна крајна удобност, како и стил. Изработен од памучна ткаенина оваа секојдневна облека плацо доаѓа со собира. Можете да го клуб ова со појавување на серија Бимба Курти или било која долга или кратка туника на вашиот избор. Стил на половината : Еластичен Материјал За Грб : Памучна Боја : Сина Должина : 40 "Инчи Обем На Дното : 30" Инчи Нега : Машина или Рачно Перење со Детергент За Сите Намени. Линија Сува Во Сенка Испеглајте ја кога е малку влажна. Не избелувајте. Продажба За-1 Палацо; Големина-Должина : 40" Инчи, Материјал-Памук. НЕГА : Суво чистење или миење раце во ладна вода со благ детергент исушете го Воздухот Само Испеглајте го кога малку влажно не избелувајте. Пред Да Нарачате, проверете го вашето мерење за да бидете сигурни дека предметот ви одговара. Изберете ја точната големина од паѓачкото мерење; За Детални мерења, погледнете Ја Нашата Табела Со Големини. "ДОСТАПНО ПРИЛАГОДУВАЊЕ : АКО сакате да направите прилагодување на дизајнот Како Должина на фустанот или кое било друго барање за големина. Потоа ве молиме испратете ни ги деталите веднаш по поставувањето на нарачката и можеме да работиме соодветно на вашата нарачка. Останете во контакт преку амазон пораки.". Секој додаток што го носи моделот не е вклучен. За Повеќе Детали, прочитајте го описот подолу.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Лангер Капри Панталони Женските Летни Тенки Кул Памучни Пижами Имаат Странични Џебови За Носење Крема За Сончање Домашни Панталони

Овие панталони за пижами имаат софистициран принт и широки нозе за опуштен изглед Материјал : женската �

DEN 1.33

Високи Половината Широк Нога Палацо Дневна Панталони Жени Панталони Чад Еластична Половината Лабава Удобна Секојдневен Пижами

Големина : XXXL Половината : 78100cm / 30.7139.37" колк : 128cm / 50.39" Должина : 106cm / 41.73" Големина : XXXXL Половината : 82104cm / 32.28

DEN 239.68