• Свеж
Аислор Деца Девојки Две Букви Печатени Костими За Капење Кошула Врвот Со Дното Шорцеви Танц Танкини

Аислор Деца Девојки Две Букви Печатени Костими За Капење Кошула Врвот Со Дното Шорцеви Танц Танкини

DEN 266.40

Од стока
Во магацинот

Комплетот Вклучува : 1 парче Резервоар, 1 парче Долу Состојба : Ново со тагматеријал : Полиамид, Спандекстаг Бр.Препорачани Големини Должина Гради Шорцеви Должина Шорцеви Waist S3-47.5"/19.5cm22"/56cm6.5"/17cm17.5"/45.5cm M5-68"/20.5cm22.5"/58cm7"/18cm18.5"/48cm L7-88.5"/22.5cm24"/62cm7.5"/19cm20.5"/52cm XL8-109.5"/24.5cm26"/66cm7.5"/20cm22"/56cm XXL10-1210"/26.5cm27.5"/70cm8"/21cm23.5"/60cm3 XL12-1411"/28.5cm29"/74cm0.5"/2cm25"/облеката од 64 см е изработена од полиамид и спандекс материјал, миење раце. Табелата со големина значи возрасни опсези за девојчиња, но тие се само за општо водство. Кратки ракави, еластично деколте. Мека и мазна ткаенина, удобна и дише за носење. Појавување на широки еластични задници на појасот со сјајни букви од кристал "ТАНЦУВААТ" од едната страна. Погоден за часови по танц, гимнастички вежби, сценски перформанси итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи