• Свеж
Плус Големина Божиќни Хеланки За Жени, Модни Секојдневни Божиќни Печатени Џебни Спортови Трчање Јога Панталони Тесни Хеланки Висок Струк Долги Панталони На Дозво?

Плус Големина Божиќни Хеланки За Жени, Модни Секојдневни Божиќни Печатени Џебни Спортови Трчање Јога Панталони Тесни Хеланки

DEN 255.84

Од стока
Во магацинот

Ајот Плус Големина Божиќни Хеланки За Жени, Модни Секојдневни Божиќни Печатени Џебни Спортови Трчање Јога Панталони Тесни Хеланки Висок Струк Долги Панталони На Клиренс Сезона : Пролет, Зимски Пол : Жени, Девојки Стил : Мода, Слаткоматеријал : Тип На Полиестерпетер : Печатен Декорација : Ништо што добивате : 1 Компјутер Табела За Панцири : Големина : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 68см/26.77 "Колк : 88см/34.65" Должина : 98см/38.58 " Големина : М Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 74см/29.13 "Колк : 94см/37.01" Должина : 100см/39.37 " Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 80см/31.50 "Колк : 100см/39.37" Должина : 102см/40.16 " Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 86см/33.86 "Хип : 106см/41.73" Должина : 104см/40.94 " Големина : ХХЛ Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Половината : 92см/36.22 "Хип : 112см/44.09" Должина : 106см/41.73 " ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите со size.1.To осигурајте се дека ја добивате вистинската големина,ве молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да ја купите.2.Рачно мерење Може Да постои 1~3см Разлика Големина Детали (1 " =2,62 см). Неверојатно печатење за уникатни божиќни елементи.Одличен натпревар со божиќен фустан, божиќен дуксер,божиќен џемпер,чизма итн. Удобен Висок Струк : Еластичен Појас Со Широк Струк За Покривање На Папокот кој обезбедува и Не Паѓа. Погоден За Капри, Тренингот, Фитнес. Ултра-Истегнување ( Доволно дебелина Со дишење) Одликувајќи се со супер мек и пријателски за кожата материјал, Тренингот Хеланки се-фитил со четиринасочен материјал за истегнување кој промовира и компресија и поддршка. Покрај тоа, препоните за слободни и испреплетени шевови за да се минимизира триењето и триењето ги прават овие хеланки за жени совршен Јога Панталон за вежбање. За Секојдневно Носење : Најлонските ткаенини имаат поприродно чувство од полиестерските што го прави совршен за секојдневно носење.Овие Јога Хеланки исто така можат да бидат удобна облека за обликување што ве држи прегрнати и витки. Квалитетен Дизајн : овие еластични Хеланки со Божиќна тема се внимателно направени за да ви дадат облека што гордо можете да ја истрошите. Сѐ од шевовите до облогата на полите е убаво направено, и тие добро се справуваат во миењето без губење на формата или боја на трчање. Забелешка : пред нарачката, ве молиме внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини што ја дадовме на сликите (не табела со големини).

Детални спецификации

Додатоци на производи

Wefuesd Панталони За Жени Дами Божиќни Шарени Гаќички Чорапи Празнични Чорапи Партиски Чорапи Женски Панталони Црвени Една Големина

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 2.33

Јога панталони за жени атлетски дела Истегнување Јога Хеланки Фитнес Трчање Теретана Спортски Активни Панталони Тренинг панталони

Одлично За Спорт,Јога, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Season : Spring / Autumn / Spring / Winter Gender : Womens Occa

DEN 1.00

Жените Паѓаат Мода Женски Еднобојни Обични Хеланки Со Низок Струк Со Издлабени Ливчиња Јога Фитнес Панталони И Еластични Панталони

Женска Цврста Боја Обични Хеланки Со Низок Струк Со Издлабени Ливчиња Јога Фитнес Панталони и Еластичн�

DEN 430.24

КАИЧ Хеланки За Жени Контрола На Стомакот Хеланки За Жени Тренингот Јога Панталони Ручаше Плен Висок Струк Беспрекорни Хеланки

Женски Хеланки Зимски Висок Струк Топло Руно Обложени Дебели Панталони Зимски Хеланки Сјајни Хеланки З

DEN 622.24