• Свеж
Кошули За Жени Графички Гроздобер Пролет И Сатенска Кошула Со Кратки Ракави Лабава Маичка Со Тркалезен Врат За Жени

Кошули За Жени Графички Гроздобер Пролет И Сатенска Кошула Со Кратки Ракави Лабава Маичка Со Тркалезен Врат За Жени

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Вклучете : 1x табела со големина на Маици : . Големина : S Биста : 110cm/43.31" Рамо : 65cm/25.59" Ракав : 22cm/8.66" Должина : 60cm/23.62"Големина : М Биста : 115cm/45.28" Рамо : 67cm/26.38" Ракав : 23cm/9.06" Должина : 61cm/24.02"Големина : L Биста : 120см/47,24" рамо : 70см/27,56" ракав : 24см/9,45" должина : 62см/24,41"големина : xl биста : 127,6 см/50,24" рамо : 73см/28,74" ракав : 26см/10,24" должина : 63см/24,80"големина : Xxl биста : 135см/53.23" рамо : 77см/30.31" ракав : 27см/10.63" должина : 64см/25.20" Полиестер+Спандекс Материјал, уникатен дизајн,. Печатени Секојдневни Кошули, Едноставна и Тенка, Лабава и Кратка Мода, Класични Лабави Кратки Ракави Со Врат, Едноставни Кошули, Едноставни и Лесни За Пролет И Лето, Ве Прават И Застарени. Дизајн : V Вратот, 3/4 Ракави И Кратки Ракави, Обични Женски Маици. `+Големина : Ние Нудиме Облека Со Плус Големина. Ве Молиме Погледнете Ја Препораката За Големина Подолу Пред Да Нарачате. S, M, L, XL, 2 XL( САД 20-22), 3 XL, 4 XL. Повеќе Детали За Големината, Погледнете Ја Табелата Со Големини Погоре Ако Користите АПЛИКАЦИЈА/ Лево Ако Користите Компјутер. Повеќенаменски : Добро Се Координира Со Многу Предмети Во Вашиот Плакар! Одлично За Фармерки, Панталони, Здолништа, Хеланки, Хулахопки Во Теретана, Фустани, Кошули, Култури, Ками, Итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи

амлбб Летни Блузи За Жени Маици Со Кратки Ракави Против Вратот Печатење Обични Врвови Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави На Клиренс

Женско Модно Печатење Обични Врвови На Маици Со Кратки Ракави Со Краток Врат : Многу удобна и супер мека

DEN 331.04

Женски Маици Обичен Дуксер За Вратот На Екипажот Еднобојна Кошула Мека Лесна Лабава Лежерна Лежерна Едноставна Копче Долги Ракави

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см / 37.80" Рамо : 45см / 17.72" Ракав : 53см / 20.87" Должина : 70см /

DEN 1.00

Женски Врвови Џеб Кисела Краставица Смешен Зеленчук Краставица Веганска Маица Подарок Со Кратки Ракави Кошули За Забави Со Кратки

95% Полиестер, 5% Спандекс Увезени ЛЕСЕН, Класичен фит, Ракав Со Двојна игла И КАРАКТЕРИСТИКИ НА долниот ра

DEN 2.67

Дозвола Продажба Договор Летни Врвови За Жени Неправилни Полите Врвот Плус Големина Копче Страна Туника Блузи Мода Краток Ракав

блузи со кратки ракави за жени женски кошули маици со кратки ракави за жени џемпер со летна туника женск

DEN 271.84