• Свеж
Инктастична Мемере Баба Ме Сака Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Инктастична Мемере Баба Ме Сака Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Симпатична Мојата Меморија ме сака слон бебе подарок Дете Маица. Мало дете-мека памучна маичка во бои за гледање, големо дете. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Детска Маица. Inktastic Memere Баба Ме Сака Дете Краток Ракав Маица Унисекс Фудбал Сина И Бела 2 T. Мојот Мемере ме сака Мало Маица со слон. Внуци подарок Од Мемере. Маиците со цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. внук момчиња девојчиња внук дете дете од предучилишна возраст детска облека облека хвс.

Детални спецификации

Додатоци на производи