• Свеж
- Линија Оз Халибут Капка Жига

- Линија Оз Халибут Капка Жига

DEN 287.20

Од стока
Во магацинот

Капката Хали е мамка за полнење во длабочина направена за џигирање со длабока вода. Сите модели имаат третман на сјај на стомакот на мамката за зголемена видливост. П-Линија 9 мл Халибут Капка Жига : Капката Хали се покажа ефикасна за групер, камбала, линг треска и голем број други видови живеалишта на дното. Изработени од висококвалитетни материјали со живописни ефективни бои и големини. Се користи и од професионални и од аматерски риболовци.

Детални спецификации

Додатоци на производи