• Свеж
Над Зад Закачалката На Вратата Облека Крпа Палто Метална Кука Држач За Организатор На Решетката

Над Зад Закачалката На Вратата Облека Крпа Палто Метална Кука Држач За Организатор На Решетката

DEN 239.84

Од стока
Во магацинот

Карактеристики : *Интимни пет куки : 5 куки, лесни за земање, силна и стабилна метална конструкција.*Добар носивост*може да се расклопи по желба : лесен за инсталирање и расклопување, погоден за врати со дебелина помала од 4,5 см, лесен за додавање удобни куки за складирање што заштедуваат простор, без хардвер или завртки или друг хардвер за инсталација, лесен за чистење.* Функција : Погоден За луѓе на кои им треба повеќе висечки простор додека ги чуваат сите предмети по редослед, за поставување паричници, капи, шалови, палта, облека, јакни, наметки, крпи итн.* Апликација : оваа рамка за кука што виси на вратата може цврсто да се инсталира на стандардната внатрешна врата од дневната соба, бањата, кујната, спалната соба, канцеларијата или плакарот, што е многу погодно за патување или семејна употреба.Спецификации : Материјал : ковано железо тежина : 0.075 kg Size : 29*7.5*6.3 cm Package Содржина : 1 парчиња Кука Забелешка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Совршени функции, ви даваат прекрасно искуство. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви го решиме. Секој клиент може да ужива 30 дена наплата или замена за Оштетени/Квалитетни Проблеми. BSTHOE Во Текот На Закачалката На Вратата Облека Крпа Палто Метал Кука Држач Решетката Организаторот.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Куките За Палто Со Точки , Шарената Решетка За Закачалки За Ѕидови Од Дрво Од Пепел, Го Расфрлаат Ѕидот За Да Прикажат Капи,Шалови,

Атрибути на производот : Димензија На Пакетот Со куки со Точки(инч) : Должина 16,1 инчи х Ширина 9,5 инчи х Ви�

DEN 3.00