• Свеж
Вистинска кожна женска чанта со вкрстено тело, модерна и разноврсна торба со едно рамо

Вистинска кожна женска чанта со вкрстено тело, модерна и разноврсна торба со едно рамо

DEN 367.84

Од стока
Во магацинот

1. Избраниот прв слој мека текстура на говедска кожа,јасна униформа за усогласување на зрната, извонредна изработка 2. Модни хардверски додатоци, галванизирано злато може да покаже повеќе квалитет3. Патентот е мазен и не заглавени заби, не е лесен за губење на бојата ,издржлив4. Одличен подарок за семејството и пријателите 1. Избраниот прв слој мека текстура на говедска кожа, јасна униформа за усогласување на зрната, извонредна изработка. 2. Модни хардверски додатоци, галванизирано злато може да покаже повеќе квалитет. 3. Патентот е мазен и не заглавени заби, не е лесно да се изгуби бојата ,издржлив. 4. Одличен подарок за семејството и пријателите.

Детални спецификации

Додатоци на производи

небрендиран Транспарентен Држач За Чанти За Вкрстено Тело Жени Мажи Патуваат Носејќи Торбичка Стилска Чанта Патент Јасни Чанти

Опис : Материјал Од Висока класа : оваа торба со вкрстено тело е изработена од ткаенина од висока класа, и

DEN 175.84

Месинџер Торба За Рамо, Мулти Џебови Платнена Чанта За Вкрстено Тело За Мажи, Лежерна Лесна Торба За Торби За Риболов На Отворено

Висококвалитетна водоотпорна торба за гласници со платно со повеќе џебови за мажи и жени.Лесен практич�

DEN 296.64

Кокопеунт Висококвалитетни Женски Меки Кожни Чанти За Рамо Повеќеслојна Гроздобер Вкрстена Торба Луксузен Дизајнер Женска Чанта

Место На Потекло : Провинција Гуанг ДОНГ Повод : Разноврсна Надворешност : Неинтериер : Џеб На Мобилен Те�

DEN 1439.84