• Свеж
Американско Знаме Бејзбол Облека - Желба Дрво Бејзбол Маица

Американско Знаме Бејзбол Облека - Желба Дрво Бејзбол Маица

DEN 255.84

Од стока
Во магацинот

Бренд : ДРВО НА ЖЕЛБИ. Соодветно место : Идеално За секоја активност; совршено за плажа, пешачење, кампување, риболов, лов, патување, долг лет на авиокомпанија, јога, тренинг, тренинг, теретана, фитнес, изведување пилатес вежби аеробик итн. Функција : . Ултра Лесен и компресибилен за лесно пакување. Супер лесен и флексибилен. Удобно во носењето и прави да чувствувате голема слобода. Лесен и компресибилен за лесно пакување, погодност за одмор или кој било друг спорт, активности на отворено. Оваа облека ја прави најдобрата идеја за подарок за вас, семејството или пријателот. Совршен За Божиќ, Ден На Таткото За Тато, Ден На Мајката за Мама, идеја за подарок за пријателите, совршена идеја за вашиот брат или сестра. Добредојдениот домашен подарок што ќе го сакаат. Ова се долготрајни облеки, нешто што можете да го носите на забава или само едноставен филм. Подарете ги, тоа е нешто што ќе го носат цела година. Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Греј : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Грејачи : 50% памук, 50% Полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Лесен, Класичен фит, Ракав Со Двојна игла и долниот раб.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Лабава Бејзбол Мајка Печатење Блузи Дозвола Кратки Ракави Блузи Лето V Вратот Кошули СРЕЌЕН ДЕН На Мајката Маица Трендовски

п>❀ ❀ ❀почитуван Клиент : Добредојдовте на Кафест ! Посакувам да имате убаво шопинг искуство тука !КОФЕ�

DEN 3.33