• Свеж
35л Надворешен Спортски Ранец Водоотпорна Пренослива Торба За Преклопување Удобен Ранец

35л Надворешен Спортски Ранец Водоотпорна Пренослива Торба За Преклопување Удобен Ранец

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Карактеристики : *35л Надворешен Спортски Ранец Водоотпорна Преносна Торба За Преклопување Удобен Ранец*100% сосема нов и висок квалитет*Водоотпорен, дише, отпорен на абење, намалување на товарот, отпорен на удари*тенок ранец за пешачење*Мал и лесен за држење, доаѓа со торба за складирање*Изработена од висококвалитетна ткаенина, мека текстура, отпорност на кинење, водоотпорна ткаенина, безгрижно за патување, ВОДООТПОРЕН ИНДЕКС 2000+*Квалитетни Патенти, Водоотпорна Лента*Лесен и голем капацитет*погоден за повеќето ситуацииспецификации : *материјал : водоотпорна полиестерска ткаенина*капацитет : 35l*тежина : 160g*Големина : 42x28x20cmpackage содржина : 1*ранец : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. QXKE 35l Отворен Спортски Ранец Водоотпорен Пренослив Преклопен Торба Удобно Ранец. Висок Квалитет : нашите производи се изработени од висококвалитетни материјали, производот е издржлив и не е лесно оштетен во процесот на употреба. Функција : овој производ има добра функција и висока улога, што ја зголемува удобноста на вашиот живот на отворено и ви овозможува поудобно да уживате во вашиот живот. Погодно. Производот е лесен за употреба, мал по големина, лесен за чување и лесен за носење. Брз и лесен за инсталирање, директно вклучување на завртки, не се потребни модификации.

Детални спецификации

Додатоци на производи