• Свеж
Борниу Породилен Градник Женски Градници За Доење Доење Не Челичен Прстен Собирање Доделување Градник За Доење

Борниу Породилен Градник Женски Градници За Доење Доење Не Челичен Прстен Собирање Доделување Градник За Доење

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Борниу Породилен Градник Женски Градници За Доење Доење Не Челичен Прстен Собирање Доделување Градник За Доење : Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зимски Пол : Женска Боја : Розова, Беж, Сива, Црна Прилика : Секојдневен, Далиј, Мајчинствен Материјал : Тип На Полиестерпетер : Должина На Цврсти Ракави : Без Ракави Како да се мие : Ладно миење Раце,Закачете или линија суво Што Добивате : 1 Еез Жени Нега Брасизе : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 34 Куп : 34/75БЦД Биста : 80-88см/31.50-34.65" Биста : 68-72см/26.77-28.35" Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 36 Чаша : 36/80БЦД Биста : 85-98см/33,46-38,58" Биста : 73-77см/28,74-30,31" Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 38 Куп : 38/85БЦД Биста : 90-103см/35.43-40.55" Биста : 78-82см/30.71-32.28 " Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 40 Куп : 40/90БЦДЕ Биста : 95-108см/37.40-42.52" Биста : 83-87см/32.68-34.25" Големина : ХХЛ Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 42 Куп : 42/95 BCDE Биста : 103-113cm/40.55-44.49" Биста : 88-92cm/34.65-36.22 " Големина : XXXL Големина. : 3 XL-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 44 Чаша : 44/100 BCDE Биста : 108-118cm/42.52-46.46" Биста : 93-97cm/36.61-38.19" Селективен материјал : ткаенината е многу мазна и нежна за вашата кожа, нема никаква иритација, добрата еластичност ќе ја задржи формата на градниците и блиску ќе одговара на вашето тело и ќе го направи градници ПОТРАЈНИ По ПОВЕЌЕКРАТНО ПЕРЕЊЕ, понатаму, оваа ткаенина е исто така многу дише, МОЖЕТЕ ДА ЈА НОСИТЕ НА sleeping.it исто така со голема пилинг и отпорност на избледување. Удобен и Мек : нашиот градник за нега е изработен од мека мека ткаенина што дише за крајна удобност за мама и бебе, со одлично истегнување за да се прилагоди на вашите променливи услови за време на бременоста и доењето.Дизајн На Грбот во форма на буквата у чувајте ги ремените на место и намалете ги испакнатите и долните понуди потребна поддршка и стабилност за секојдневна работа.Мека памучна постава за да спречите вишок потење, внимавајте лесно да носите во текот на денот. Бралета За нега : Пошироки Ремени за Рамо за да ви дадат дополнителна поддршка и удобност за да го ослободите стресот на рамото и да спречите копање. Ова е суштинска карактеристика за жените со поголеми бисти. Лесно и Брзо Доење : затворачот за доење со една рака и скалабилните ремени за рамо значат дека можете да доите секогаш кога вашето бебе е гладно.Пристап со една рака, Скалабилни Ремени за Рамо, Затворање На Куката И Очите.Лесен за употреба и дискретни старечки клипови,за да се приспособат на нормалните флуктуации на големината на бистата што ги доживуваат доилките. Употреба : Нашите беспрекорни градници може да се користат како градници за нега, градници за мајчинство, градници за спиење, лесни спортски градници и секојдневни градници.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Јуелијанкси Женски Дуксери Жени Со Долги Ракави Преголема Половина Патент Пуловер Дуксер Дуксер Џемпер Трендовски Есенски Алишта

Жени Со Долги Ракави Преголема Половина Патент Пуловер Дуксер Дуксер Трендовски Есенски Алишта Матери�

DEN 447.84

Голема Роза Метал Ѕид Уметност Декор Роза Цвет Ѕид Виси Украс Железна Жица Ѕид Уметност Скулптура Декорација Знак Црна Минималистичка

[ОДЛИЧЕН ПОДАРОК] : нашиот декор за ѕидови во домот се одликува со апстрактен минималистички модерен сти

DEN 349.44