• Свеж
Jdlsppl Женски Долг Ракав Бодикон Фустан Се Водат Коленото Должина Илузија Чиста Мрежа Полка Точка Епископ Ракав Воздишка Пресече Лажичка Вратот Вечера Свадба Вечер ?

Jdlsppl Женски Долг Ракав Бодикон Фустан Се Водат Коленото Должина Илузија Чиста Мрежа Полка Точка Епископ Ракав Воздишка Пресече

DEN 671.84

Од стока
Во магацинот

Jdlsppl Женски Долг Ракав Бодикон Фустан Истегнување Должина На Коленото Илузија Чиста Мрежа Полка Точка Епископ Ракав Воздишка Пресече Лажичка Вратот Вечера Свадба Вечер Коктел Забава Миди Фустани Кајсија Беж Х-Голема женска илузија долги ракави фустани со лажичка вратот, империја половината, цврста боја, опремени дизајни женскиот фустан за истегнување, исто така, со фитинг за боди, видете преку епископ Ракав, Должина На Миди, Стајлинг Што Одговара На Формата Покажувајќи Ја Вашата Фигура На Песочен Часовник Миди Бодикон Фустанот Зрачи Без Напор Удобноста За Ткаенината Е Изработена Од Ребрести Плетени, И Е Многу Растеглива, Витка, Мека И пријатна дамите есенски фустани се добри за вечера, секојдневни, ноќни состаноци, клубови, ноќни излегувања, свадбена забава, коктел забава и е наменета за fall, пролет, зимска машина за перење. Препорачано миење раце. Не ја избелувајте женската илузија фустани со долги ракави со врат од лажичка, половината на империјата, цврста боја, опремени дизајни. Женскиот истегнувачки фустан, исто така, има фитинг за боди, видете преку епископски ракав, должина на миди, стајлинг што одговара на формата, покажувајќи ја вашата фигура на песочен часовник. Женски миди бодикон фустан зрачи без напор удобноста за ткаенината е изработена од ребрести плетени, и е многу растеглива, тенка фит, мека и пријатна.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Жените Цветни Ракави Лажичка Вратот Обични Фустани Лабава Мека Плисирана Течен Замав Летна Плажа Макси Резервоар Фустан Со Џебови

Ова Е Азиска големина, предлагам да купите поголема големина,ве Молиме проверете ја табелата со големин

DEN 2.00

Женски Врат На Клучалката Летен Фустан Без Ракави Американско Знаме Патриотски Резервоар А-Линија Мини Фустан Секојдневен Краток

Дозвола И Голема Промоција И Зделки! Женски Трендовски Фустан 2023 Нови Пристигнувања, Мода И Удобност, до

DEN 287.52

Фустани за Женски Женски Моден Фустан СО Среден струк В-Врат Надвор Од Рамото Печатен Темперамент На Пеперутка Со Средна должина

Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 92см / 36.22" Половината : 88см / 34.65" Колк : 100см / 39.37" Должина

DEN 3.33