• Свеж
Жените Модерен Долг Ракав Ремен Контраст Мрежа Шиење Долна Облека

Жените Модерен Долг Ракав Ремен Контраст Мрежа Шиење Долна Облека

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Жени Модерен Ремен Со Долги Ракави Контрастни Мрежести Шевови Секси Долна Облекакарактеристики : Фокусирајте се На Создавање Прифатлива И Долготрајна Секојдневна Облека за Жени . Нашиот Дизајн Е Природен, Не Слепо Следејќи Го Популарниот, Но Секогаш Модерен.Ве молиме изберете ја вашата вистинска големина според табелата со големини подолу : секојдневно направено подобро : ги слушаме клиентите и добро-секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност за секојдневно облекување, клуб, забава, одмор, вокација итн.Тенок Фит, Ве Прави поубави, модни и секси.Пол : Женски Повод : Лежерна Дебелина : Стандардниот Пакет Вклучува : 1 КОМПЈУТЕР Женски Секси Долна Облека Bust S62-72cm/24.41-28.35"59cm/23.23"24cm/9.45"66-76cm/25.98-29.92"M66-76cm/25.98-29.92"69cm/27.17"25cm/9.84"70-80cm/27.56-31.50"L70-80cm/27.56-31.50"79cm/31.10"26cm/10.24"74-84cm/29.13-33.07"XL74-84cm/29.13-33.07"89cm/35.04"27cm/10.63"78-88cm/30.71-34.65"Size : SWaist : 62-72cm/24.41-28.35"Sleeve : 59cm/23.23"Length : 24cm/9.45"Под Биста : 66-76см/25,98-29,92"Големина : Мваист : 66-76см/25,98-29,92"Ракав : 69см/27,17"Должина : 25см/9,84"Под Биста : 70-80см/27,56-31,50"Големина : Лваист : 70-80см/27,56-31.50"ракав : 79см/31.10"должина : 26см/10.24"под биста : 74-84см/29.13-33.07"големина : xlwaist : 74-84см/29.13-33.07"ракав : 89см/35.04"должина : 27см/10.63"под биста : 78-88см/30.71-34.65" оваа долна облека е многу деликатна, поделикатна Ќе Додаде Повеќе Забава во вашиот домашен живот. Достапно во текот на целата година, удобно за носење, супер мазно чувство, секое внимателно разгледување на дизајнот. Фокусирајте се на создавање совршена долна облека за вас, правејќи ве супер секси и заводлива. Нула товар, без притисок, покажувајќи извонредна елеганција. Тоа е евангелието на женските пријатели. Повеќе дише, мека и тенка, природна кожа, удобно крило, носејќи бесконечно искуство со удобност.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Бикини Долна Облека За Жени Невидлива Памучна Долна Облека Гаќи За Истегнување Со Висок Струк Меки Гаќи Дами Целосна Покриеност

Женски Висок Струк Кревање Стомак Колк Дише Високи Еластични Стебла Бикини Мала Долна Облека Сезона : Л�

DEN 302.24

Кратка Долна Облека За Жени Контраст Обврзувачки Врв За Шевове-Кратки Гаќички За Шевове Со Боја-Краток Памучен Лифт Долна Облека

Кликнете Додај во Кошничка сега за да ја добиете вашата секојдневна, но дише долна облека целосно без ри

DEN 3.00