• Свеж
Бања Во Собата Килими Душеци Нелизгачки Ткаенина Туш Завеса Ткаенина Прстени Керамички Додатоци Различни Стилови И Бои За Дома Бања Декор Мед Тула

Бања Во Собата Килими Душеци Нелизгачки Ткаенина Туш Завеса Ткаенина Прстени Керамички Додатоци Различни Стилови И Бои За Дома

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Комплетната Декорација На Комплетот За Бања Вклучува 2 Парчиња Душеци За Капење Килими Завеса За Туширање Со Покриени 12 Прстени 4 Парчиња Керамичка Четка За Заби Држач За Чаша Сапун Пумпа За Сапуница Или Лосион За Тело Различни Стилови Кои Сакаат Декор За Бања Декор за Мед тула вашата Бања со Нашиот Луксузен Комплет Различен Дизајн Секоја Сезона Вклучува : 1 Подлога За Капење 18"Х 30" 1 Подлога За Бања 17"Х 24",1 Завеса За Туширање 72"Х 72" И 12 Ткаенина Куки, 4 Парчиња Керамички Додатоци Килими Против Лизгање Гумена Подлога Овие Комплети Веднаш Ќе Го Освежат Уморниот Декор За Бања Со живописни модели во Тренд Во Богати, Заситени Бои. Оживејте ја вашата бања веднаш со овој комплет од 19 парчиња.

Детални спецификации

Додатоци на производи