• Свеж
Пренослива Торба За Четка За Шминка Патент Торбичка За Чување Четка За Шминка Силиконска Торба За Четка За Шминка

Пренослива Торба За Четка За Шминка Патент Торбичка За Чување Четка За Шминка Силиконска Торба За Четка За Шминка

DEN 367.84

Од стока
Во магацинот

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Soarian Од Joybuy пазарот.Опис. Преносливата чанта за четка за шминка е изработена од силиконски материјал, издржлива и долготрајна. Торбата за складирање четки за шминка за патување е исто така лесна за чистење. Мала големина, пренослив и лесен, едноставен и удобен за патување, лесен за носење, погоден за жени, употреба на девојки. Карактеристики. - Боја : Розова. - Материјал : Силикон. - Големина : 20, 50Х5, 50Х2, 70см/8, 06Х2, 16Х1, 06ин. - Торбата за складирање четки за шминка е мала по големина, пренослива и лесна, одлична за патување, надворешна употреба. - Оваа торба за четки за шминка е одлична за патување, компактна големина и се вклопува во повеќето чанти и чанти. - Изработен од силиконски материјал, држачот за четка за шминка е издржлив и корисен, обезбедувајќи долгорочна употреба. - Торба за организатор на четка за шминка со дизајн на патент, корисна и одлична, безбедна и практична. - Преносливата торбичка за четки за шминка е едноставна за носење, носи многу погодност на вашето патување, погодна за жени, употреба на девојки. Торбата за складирање четки за шминка е мала по големина, пренослива и лесна, одлична за патување, надворешна употреба. Оваа торба за четки за шминка е одлична за патување, компактна големина и се вклопува во повеќето чанти и чанти. Изработен од силиконски материјал, држачот за четка за шминка е издржлив и корисен, обезбедувајќи долгорочна употреба. Торба за организатор на четка за шминка со дизајн на патент, корисна и одлична, безбедна и практична. Преносливата торбичка за четки за шминка е едноставна за носење, носи многу погодност за вашето патување, погодна за жени, употреба на девојки.

Детални спецификации

Додатоци на производи

досил корејски Ватиран Козметички Шминка Торба За Жени Пренослив Тоалет Торба Женски Чанти Цветни Организатори Складирање Козметика

100% Сосема нов и висок квалитет.Материјал : Полиестерзиза : 18*7*26 см боја : Бои Како што е прикажано Тип на з�

DEN 367.84

пгерауг козметичка торба писмо козметичка торба модна плоштад патување пренослива торба за миење миење дома складирање текстил

Забелешка : ние се фокусираме на квалитетот на животот многу години и користиме одличен материјал Тоа е

DEN 367.84

Свршувачка Свадба Козметичка Торба Подарок За Мајка-Мајка Подарок На Невестата И Младоженецот-Торба За Шминка Спојка Торба Подарок

2пак свадбени подароци : еден за мајка на невестата еден за мајка на младоженецот "Ви благодарам што го в�

DEN 367.84

Двослојна Торба За Шминка Женски Козметички Торби Женски Тоалети Организатор Водоотпорен Женски Складирање Сочинуваат Случаи-Бело

Двојна Шминка Торба Женска Шминка Торба Женски Тоалети Организатор водоотпорен женски чување шминка с�

DEN 2.33

Шминка Торба Патување Козметички Организатор Кожа Преносни Водоотпорен Патент Шминка Торба За Жени И Тинејџерски Девојки Вселенска

QuostКВАЛИТЕТЕН материјализработен од пвц кожа, водоотпорен, без бледнее и издржлив И заедно со квалитете

DEN 316.64

Преклопна Патна Торба, Модерна Торба За Складирање На Патувања За Канцелариски Материјал За Козметика За Долна Облека За Списанија

Преклопна Патна Торба, Модерна Торба За Складирање На Патувања Со Солза За Канцелариски Материјал За Ко

DEN 2.33

Женска Мала Козметичка Торба Симпатична Торба За Чување Мини Санитарни Салфетки Паричка Парична Картичка Торба За Чување Кармин

Материјал : Клоториџин : Континентална Кина Применлив Простор : Гардероба Карактеристика : Еколошки,Пре�

DEN 175.84

Мербари Козметичка Торба За Патување Со Голем Капацитет, Водоотпорна Торба За Шминка, Мултифункционална Преносна Торба За Тоалетна

Опис На Производот Козметичка Патна Торба Повеќе живописни бои.Различна живописна боја за подобар избо

DEN 367.84

Мала Козметичка Торба Симпатична Цветна Лета Ц Беж Торба За Шминка За Жени Пријатели Тинејџерки Роденденски Подарок Организатор

● Материјали : Торбата За Шминка Е Изработена од Ткаенина Од 600д Оксфорд со Висока Густина, Издржлива,От�

DEN 367.84