• Свеж
Авамо Кафтан Цветен Макси Фустан За Жени Летни Макси Фустани Празник Пејсли Долг Сарафан Бохо Плажа Прикривање Замав Фустан Облека За Плажа

Авамо Кафтан Цветен Макси Фустан За Жени Летни Макси Фустани Празник Пејсли Долг Сарафан Бохо Плажа Прикривање Замав Фустан

DEN 255.68

Од стока
Во магацинот

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Макси Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Летен Сарафан, Боемски Фустани, Женски Сарафан На Плажа, Женски Лабав Фустан Тип На Шема : Сончоглед, Цветен Принт, Боја На Вратоврска : Небесно Сина, Розова Црвена, Виолетова, Црвена Бела, Црвена, Зелена Црна Лента, Жолт Сончоглед (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4xl, 5xl (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Материјал : 95% Полиестер, 5% Spandexneckline : V Должина На Вратот : Должина На Ракавот : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зимски Прилики : Секојдневни, Патувања, Одмор, Работа, Забава, Секојдневни, Состаноци, Филмови, Улица, Карактеристики На Плажа : 1. Ткаенина : 95%Полиестер, 5%Спандекс, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Овие Фустани се Направени Од Полиестерски Ткаенини. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. 2. Дизајн : Секси Боемска Боја За Вратоврска Долг Фустан. В Дизајнот На Вратот и Замавнувањето На Полите Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата. Класичен Сарафан За Гардероба.3. Карактеристика : Бохо Фустани, Широк Широк Фустан Со Кратки Ракави, Фустан Со Цветен Принт, Лежерен Сарафан На Плажа, Трендовски И Елегантен4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Боемски Фустан, Макси Фустан Со Кратки Ракави, Летни Фустани, Сарафан на Плажа, Празничен Фустан За Забави, Долг Фустан со Цветен Принт. Материјал-95%Полиестер, 5%Спандекс. Ткаенината Е Мека И Дише, Удобна За Вашата Кожа. Дизајн - Женски Секојдневен Широк Макси Фустан, Долг Фустан Со Врат V, Долг Фустан Со Кратки Ракави, Фустан Со Бохова Линија, Сарафан Со Боја За Вратоврска, Сарафан Со Лабава Лулашка На Плажа, Трендовски И Елегантен. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Макси Фустан со Потпетици Или Сандали За Фантастичен Изглед Во Лето, ќе Ви се допадне.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Во Втората Детална Слика. Совети : Табелата Со Генерички Големини Не Е Нашата Големина.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Базиреј Летни фустани за жени Фустани Со Пруги Женско Тркалезно Деколте Обични Фустани Со Обвивка Со Кратки Ракави ПОВЕЌЕБОЈНИ

Тип на ставка : Летни фустани за женски Фустани Со Пруги Женски Тркалезни Фустани Со Обична Обвивка Со К�

DEN 463.84

Женски Печатење Лабава Сарафан Долг Фустан Вкрстени Ракави Сплит Макси Фустан Летен Плажа Фустан Со Џеб Женски Секојдневен Фустан

Жените Печатење Лабава Сарафан Долг Фустан Крстосница Ракави Сплит Макси Фустан Летна Плажа Фустан Со �

DEN 335.68