• Свеж
симоид Макси Фустан За Жени-Мода Секси Печатење Рамо Долг Ракав V-Вратот Редовен Фустан Топла Розова XXL

симоид Макси Фустан За Жени-Мода Секси Печатење Рамо Долг Ракав V-Вратот Редовен Фустан Топла Розова XXL

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

симоид Макси Фустан За Жени-Мода Секси Печатење Рамо Долг Ракав V-Врат Редовен Фустан Топла Розова XXLDear клиент, ви благодарам многу за допаѓањето на нашиот женски фустан! ! !. Ние сме продавница за облека, пребарувајте го името на нашиот бренд симоид, можете да најдете помодерна и висококвалитетна пролетна, летна, есенска и зимска женска облека. Вклучувајќи, но не ограничувајќи се на женски фустани, женски палта, женски кошули, женски џемпери,. женски џемпери, женски секојдневни панталони, женски фармерки и женска долна облека итн. Премиум Услуга : 30-ДНЕВНА Заштита На Купувачот.Враќање И Гаранција За Враќање На Парите! Затоа, Можете да го купите Нашиот Женски Фустан со доверба!. Големина Шема : Големина : С - - - - Големина. : Мали - - - - САД : 4ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8ЕУ : 34Биста : 36,22"Половината : 20,47-36,22" - - - - Должина : 46,06 " Големина : М - - - - Големина. : MediumUS : 6UK : 10EU : 36Bust : 37.80"Waist : 22.05-37.80"Length : 46.46"Size : LSize. : LargeUS : 8UK : 12EU : 38Bust : 39.37"Waist : 23.62-39.37"Length : 46.85"Size : XLSize. : X-LargeUS : 10UK : 14EU : 40Bust : 40.94"Waist : 25.20-40.16"Length : 47.24"Size : XXLSize. : Хх-Големи - - - - САД : 12ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16ЕУ : 42Биста : 42,52" - - - - Половината : 26,77-41,73" - - - - Должина : 47,64". Дополнителни Спецификации : Женски Фустан Бои : Жешка Розова Женска Облека Големина : XXLMaterial : 95%Полиестер, 5%Spandex Gender : Женска Сезона : Пролет, Лето, Fall Повод : Дневна, Секојдневна, Дебелина На Забава : Стандардно Вклопување : Одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Суво Пакување вклучуваат : 1 Компјутер Женски Фустан. Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи). Пребарување клучни зборови : Фустани Со Џемпер,Фустани За Жени 2022,Женски Фустани 2022,Есенски Фустани За Жени 2022,бохо фустан за жени,фустани со маици за жени,миди фустани за жени,Есенски Женски Фустани 2022,Долги Фустани За Жени,фустани со боди за жени,бел фустан,црн фустан,розов фустан,бел фустан жени,сарафани за жени,секси фустани за жени,фустани за враќање дома,Макси Фустан За Жени,Фустани за црни фустани За Жени,Џемпер Фустан За Жени,Женски Врвови Облечени Секојдневни,Свадбени Гостински Фустани За Жени,фустан со Долги Ракави за жени.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Есенски фустани За Женски Женски Секси Голема Цврста Тантела Вечерен Фустан Со Долг Ракав Со Долг Ракав Висококвалитетен Фустан

Женски Секси Голем Цврст Чипка VВратот Долг Ракав Вечерен Фустан Висококвалитетен Фустан Забелешка : ви

DEN 1.67

Фустан За сонце Лежерни Женски Фустани Летни Женски Фустани Од Рамо Макси Фустан Фоуер Кратки Ракави Висок Струк Плисирани Долги

Декорација : Никој Материјал : полиестер Машина / Рачно Перење Во Ладна Вода, Линија Сува Што добивате : 1

DEN 447.84