• Свеж
Инстант Порака-Не Заборавајте Да Хидрирате-Машка Графичка Маица Со Кратки Ракави

Инстант Порака-Не Заборавајте Да Хидрирате-Машка Графичка Маица Со Кратки Ракави

DEN 319.84

Од стока
Во магацинот

Инстант Порака-Не Заборавајте Да Хидрирате-Машка Графичка Маица Со Кратки Ракави-Инстант Порака е онлајн специјализирана модна малопродажба за сѐ, од смешна до инспиративна печатена облека. Ние нудиме широк спектар на облека од долги ракави и опуштени маици, до лесни дуксери со француски тери, дуксери и графички пуловери за печатење. Нашите производи имаат забавна и трендовска графика кои се совршени за секоја пригода и исто така прават одлични подароци. Цврсти бои-100% памук. Атлетик Хедер-90% Памук 10% Полиестер. Сите други загреани бои-50% Памук 50% Полиестер. Класично Вклопување. Машина за перење ладно; падне сува ниска; не железо дизајн. Официјална Стока За Инстант Порака.

Детални спецификации

Додатоци на производи