• Свеж
Најдобар Дома Мода Ми &Засилувач; Натпревар Тул Чиста Чипка Затемнување Завеса-Во Собата На 4

Најдобар Дома Мода Ми &Засилувач; Натпревар Тул Чиста Чипка Затемнување Завеса-Во Собата На 4

DEN 735.84

Од стока
Во магацинот

Модерен, женски стил На Најдобриот Домашен Моден Микс И Натпревар Тул Чиста Завеса За Затемнување на Чипка - Сет од 4 ја зема секоја просторија од секојдневна до прекрасна. Лесен начин да се постигне слоевит изглед во тренд, овој комплет за мешање и совпаѓање вклучува два цврсти панели за завеси за затемнување и два проегирни панели за завеси од тул. Конструкцијата со тројно ткаење на завесите за затемнување блокира до 99% од влезната светлина, додека исто така изолира од топлина и студ. Закачете ги проѕирните панели од тул над, под или заедно со цврстите панели за да најдете изглед што ќе ви се допадне. Металните громови овозможуваат лесно закачување, а комплетот е достапен во избор на големина и боја.Димензии : 52 W x 63 L во.52w x 84 L во.52w x 96 L во. Изберете од достапни големини. Завеса во стилот на громет. 100% полиестер. Изберете од достапни бои. Машина за перење. 2 цврсти панели за затемнување и 2 проегирни панели.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Roomуалај Соба Затемнување Завеси Ув Заштита Затемнување Прозорец Завеса Громет Топлинско Изолирани Панели Енергетски Ефикасен

Спецификации : Состојба : 100% Нов Тип На Бренд : Наслов На Панел Завеса : Grommets Transparency : Затемнување Монтирањ

DEN 527.84

Завеса За Прозорец Со Цветна Уметност, Сјајна Сина И Виолетова Фрактална Завеса За Затемнување На Прозорецот Од Мандала За спална

Големина : секоја завеса е 52" широк х 84 " должина, 10 громови / парче, Едната Страна Печатење Големината на п

DEN 943.84

Тропски Кујнски Завеси, Надреално Море Опкружено Со Лисја Од Палма Живописна Природа Лето, Панел За Завеси За Прозорци Поставен

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

DEN 432.00

Француска Врата Дебела Цврста Ув Заштита Завеси Боја Соба Прачка Џеб Прозорец Завеса Затемнување Енергетски Ефикасни Живи Завеси

Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов тип : француски Наслов На Завесата На Вратата : Газен Џеб Транспар

DEN 399.84

Кујна Завеси Луксузни Нивоа Прозорец Завеса Симпатична Спална Соба Прачка Џеб Завеси Полу Чиста Валанс Дневна Соба Краток Панел

Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Тип : Кујнски Завеси И Валанс Заглавие : Прачка Џеб Транспарентно�

DEN 271.20