• Свеж
Во. Бакар Стегање Прстен

Во. Бакар Стегање Прстен

DEN 1003.04

Од стока
Во магацинот

rrrrr r1 Во. Бакарен Прстен За Стегање (25-Пакет)компатибилен со ПЕКС цевка (се продава одделно) Создава цврста и сигурна врска економичен и брз водоводен системАполо ПЕКС 1 инчи. Бакарен Прстен За Стегање (25-Пакет) е едноставен за инсталирање и е дизајниран за употреба со ПЕКС цевки и фитинзи за боцки (не се вклучени). Направено од бакар за издржливост. Потребна е алатка за стегање (се продава одделно). Аполо ПЕКС прицврстувачите се клучна компонента на најекономичните системи за цевки за вода за пиење. Исто така способни за интеграција Во хидронските системи За греење, прицврстувачите На Аполо ПЕКС може да се користат со месинг и пластични фитинзи, вентили и колектори (сите се продаваат одделно). Системот Аполо ПЕКС е сеопфатен систем за цевки составен од месинг фитинзи, фитинзи од поли легури, колектори, вентили, сврзувачки елементи, алати и цевки дизајнирани за имплементација во системи за испорака на вода, едноставни или сложени.Материјал : Бакар : 90-Дневен Пакет Големина : 25компатибилен Материјал За Цевки : Тип На Производ Или Фитинг : Додатоктешка Тежина на Производот (лб.) : 0.02096 Додаток Тип : Јака : 25 години Висина на производот(во.) : 0.3 Длабочина На Производот (во.) : 1.2 Компатибилен Големина Цевка (во.) : 1ширина на производот(во.) : 0.3rrr 1 Во. Бакар Стегање Прстен (25-Пакет).

Детални спецификации

Додатоци на производи